Caffeine premium 200 2 x 120 tablet

S
E
Q
D
X
F
V
 
Kód zboží:50104102
Výrobce:Sportwave
Dostupnost:skladem
 
Cena:469 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Caffeine premium 200 2 x 120 tablet

CAFFEINE PREMIUM 200 od značky SportWave® obsahuje prémiový extrakt kofeinu získaného z kávových zrn. Nejedná se tak o syntetickou (umělou) formu kofeinu, jak je u těchto doplňků zvykem. Obsažený kofein má díky své přírodní povaze a vysoké kvalitě velmi silné stimulační účinky. Produkt tak ocení nejenom sportovci, ale také studenti, řidiči, podnikatelé a další osoby se zvýšenými nároky na pozornost, koncentraci a dostatek energie.
Doplněk CAFFEINE PREMIUM 200 si oblíbí každý, kdo hledá sílu přírody a už mu nestačí obyčejná kvalita syntetického kofeinu. Přírodní původ našeho kofeinu zajišťuje bezproblémovou vstřebatelnost a maximalizaci účinků. Díky tomu dokáže CAFFEINE PREMIUM 200 efektivně zvýšit vaši bystrost, koncentraci a odolnost vůči stresu. Stane se také oblíbeným spojencem všech sportovců, kteří hledají povzbuzení během intenzivní nebo vytrvalostní aktivity s cílem zvýšit svůj výkon (účinek byl uznán v případě příjmu min. 3 mg/kg tělesné hmotnosti, přičemž pravidelní konzumenti kofeinu alespoň 12 hodin před výkonem příjem kofeinu vynechají).
HLAVNÍ BENEFITY PRODUKTU /
Prémiová kvalita
Přírodní původ kofeinu (extrakt z kávových zrn)
200 mg kofeinu v každé tabletě
Perfektní vstřebatelnost
Rychlý nástup účinku
Vhodný i pro vegany
Balení na 4 měsíce
Složení:
extrakt kofeinu z kávových zrn, nosič: maltodextrin; plnidlo: mikrokrystalická celulóza; protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, hořečnaté soli mastných kyselin
UPOZORNĚNÍ / Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C.
VHODNÉ PRO VEGANY / ✔

ÚČINNÉ LÁTKY / na 1 dávku (1 tableta)
Kofein přírodního původu 200 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
Kofein200 mg
Dávkování:
Základní dávka je 1 tableta denně. Užívejte 15–30 minut před fyzickým výkonem či aktivitou vyžadující soustředění. Tabletu zapijte dostatečným množstvím vody.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

IQ Brain booster 100 kapslí

Caffeine + synephrine 90 tablet

ECA 90 kapslí

Caffein 200 mg + green tea 300 mg 2 x 120 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie