Tribulus terrestris 90% + piperine 100 kapslí

E
Q
X
V
T
 
Kód zboží:81092221
Výrobce:GymSupps
Dostupnost:skladem
 
Cena:398 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Tribulus terrestris 90% + piperine 100 kapslí

Tribulus Terrestris 90% + Piperine od Gymsupps podporuje hormonální rovnováhu, zvyšuje výkon a urychluje regeneraci.

Tribulus Terrestris 90% + Piperine je prémiový doplněk stravy, který může optimalizovat přirozenou produkci testosteronu a zlepšuje celkovou vitalitu.

Co je Tribulus Terrestris?
Tribulus Terrestris je rostlina, která se již po staletí používá v tradiční medicíně k podpoře mužské vitality a výkonnosti. Obsahuje saponiny, které jsou známé svými pozitivními účinky na hormonální rovnováhu. Kromě toho může Tribulus Terrestris pomoci zlepšit fyzický výkon, růst svalové hmoty a zlepšuje regeneraci po tréninku.

Co je Piperine?
Piperine je alkaloid nacházející se v černém pepři. Piperine podporuje vstřebávání saponinů z Tribulus Terrestris, čímž maximalizuje jeho účinky.

Výhody Tribulus Terrestris 90% + Piperine v bodech:
Vysoce koncentrovaný: Obsahuje 90% saponinů pro maximální účinnost.
Rostlinné kapsle: Kapsle jsou vyrobeny z rostlinného materiálu, vhodné pro vegetariány.
Bez zbytečných přísad: Neobsahuje žádné zbytečné přísady ani barviva.
Výhodné balení: Obsahuje 50 dávek, což poskytuje dlouhodobé užívání.
Vysoká kvalita za nižší cenu: Vynikající poměr cena/výkon oproti jiným produktům na trhu.
Proč je dobré užívat Tribulus Terrestris 90% + Piperine?
Užívání Tribulus Terrestris 90% + Piperine je skvělý způsob, jak přirozeně podpořit produkci testosteronu a zlepšit celkovou vitalitu. Zvýšená hladina testosteronu může vést k lepšímu fyzickému výkonu, rychlejší regeneraci svalů po cvičení a zvýšení svalové hmoty.

Pro koho je Tribulus Terrestris 90% + Piperine vhodný?
Je ideální pro sportovce, fitness nadšence a muže hledající přirozenou podporu hormonální rovnováhy a celkové vitality. Je také vhodný pro ty, kteří chtějí zlepšit svůj fyzický výkon, podpořit růst svalové hmoty a urychlit regeneraci po náročném tréninku. Začít uvažovat o jeho užívání by měli lidé, kteří pociťují únavu, sníženou výkonnost, nebo chtějí přirozeně zvýšit hladinu testosteronu a zlepšit svůj celkový zdravotní stav.

Tribulus a ženy?
U žen může Tribulus pomoci vyrovnat hormonální hladiny, což přispívá k lepšímu zvládání menstruačních symptomů a podpoře celkové pohody. Také může zlepšit energetickou hladinu a fyzický výkon, což je užitečné pro aktivní ženy a sportovkyně.
Složení:
1 kapsle
Tribulus Terrestris (standardizovaný extrakt 90 % saponinů) 500 mg
Extrakt z černého pepře (95 % piperinu) 10 mg
Složení:

Tribulus Terrestris (standardizovaný extrakt 90 % saponinů), rostlinná kapsle z hypromelózy, prostispékavá látka: oxid křemičitý, stearát hořečnatý, extrakt z černého pepře (95 % piperinu).

Alergeny:

Neobsahuje.
Dávkování:
Užívejte 1x denně 2 kapsle. Upozornění: Doplněk stravy s rostlinným extraktem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebi skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Tribulyn 120 kapslí + 100 kapslí bonus

Kotvičník 90% +zinek+selen 300 kapslí

Tribulus 90% + B6 + Zinek 2 x 240 kapslí

Tribulus 90% + piperine 2 x 90 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie