Fenugreek 500 mg 100 kapslí

E
Q
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:57095015
Výrobce:NutriWorks
Dostupnost:skladem
 
Cena:488 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Fenugreek 500 mg 100 kapslí

FENUGREEK 500 mg

Doplněk stravy.

- Extrakt z pískavice řecké seno (500 mg v 1 kapsli)
- Svalová hmota, tréninkové výsledky
- Vitalita, energie, libido

Pískavice řecké seno je na pomezí obiloviny a luštěniny, lidstvo zná tuto rostlinku už velmi dlouho, používá se jako tonikum, pro povzbuzení i jako koření. Pro fitness komunitu jsou zajímavé vlastnosti pískavice, které souvisí se svalovou silou, vytrvalostí, svalovým růstem a tréninkovými výsledky. Pískavice má také vlastnosti spojené s vitalitou, energií a libidem.

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá forma
- Neobsahuje umělá sladidla

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Svalovou hmotu, svalový růst
- Tréninkové výsledky

Značka NutriWorks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
Složení:
Extrakt ze semen Fenugreek (Pískavice řecké seno - Trigonella foenum-graecum), maltodextrin (z kukuřice), obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky (fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý).

Aktivní látky:
v 1 kapsli ve 2 kapslích
Extrakt ze semen Fenugreek (Pískavice řecké seno) 500 mg 1000 mg
Dávkování:
Užívejte 1-2 kapsle denně. Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Fertility for Women 120 kapslí

Ašvaganda vitánie BIO 60 kapslí ashwaghanda

Ashwagandha 90 kapslí

Maca extrakt 10:1 300 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie