Wizzard nakopávač 80 g

B
S
R
X
V
M
O
 
Kód zboží:46091033
Výrobce:Carne Labs
Dostupnost:2 dní
 
Cena:40 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Wizzard nakopávač 80 g

Wizard Gel nakopávač skvěle stimuluje, zvyšuje výkonost, chrání svalovou hmotu, zlepšuje regeneraci, alkalizace těla a antikatabolickou aktivitu. Neobsahuje žádné sacharidy a barviva.

Popis účinných látek:L-Citrulin malát - Citrulin malát zvyšuje vnitřně úroveň plasmatické úrovně argininu. Na základě výzkumů se zdá, že citrulin malát zvyšuje plazmatický arginin ještě efektivněji než to dokáže samotný arginin. Navíc citrullin malát zvyšuje úroveň oxidu dusnatého nebylo dostačující, nabízí citrulin malát ještě další následující výhody. Snižuje úroveň kyseliny mléčné a amoniaku. Citrullin je prostředníkem v ureovém cyklu. Citrulin pomáhá urychlit odstraňování odpadních látek včetně amoniaku, který je extrémně toxickou substancí vytvářenou v nadměrném množství vždy během zátěže nebo také v okamžiku, kdy se rozkládají bílkoviny v našem zažívacím traktu.

Kyselina jablečná-malát podporuje tvorbu energie, která je nutná pro správný výkon svalů a podporuje účinnější tvorbu ATP. Kyselina jablečná působí jako katalyzátor v Krebsově cyklu, kde se tuky a glukóza mění na energii a dochází k rychlejšímu dodání energie do svalu.

Draslík je nutný pro svalovou činnost. Je aktivátor fosforylačních enzymů (ATP). Ovlivňuje acidobazickou rovnováhu buněk, je hlavní kationt intracelulární tekutiny. Ve formě citrátu alkalizuje vnitřní prostředí člověka a posouvá pH do zásaditého stavu.

Citrát hraje roli v pochodech glukoneogeneze, transaminace, deaminace a syntézy mastných kyselin, jde o konečnou metabolickou dráhu pro oxidaci sacharidů, lipidů a proteinů Draslík napomáhá

Systém kreatin – kreatinfosfát slouží ve svalech pro rychlou regeneraci ATP, pro vyrovnávání pH a podílí se na růstu svalové hmoty.

Beta – alanin je neesenciální aminokyselina, její suplementace vede ke zvýšení hladin karnosinu, který posouvá pH svalu do zásaditého prostředí. Beta- alanin prostřednictvím, tvorby karnosinu, zlepšuje celkovou výkonnost, regeneraci a oddaluje únavu. Beta-alanin se kombinuje s kreatinem pro lepší synergický účinek ,který byl vědecky zdokumentován.

Kreatin monohydrát tato sloučenina je v současné době nejpopulárnějším doplňkem výživy, který se drží celosvětově na předním místě v prodejnosti. Kreatin je látka tělu vlastní a pro sportovce všech odvětví velmi důležitá. Kreatin patří z chemického hlediska mezi alifatické aminokyseliny a je derivátem glycinu.

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně.

L- Arginin AKG podpoří prokrvení svalů, ochrání svalovou hmotu a zlepší dusíkovou bilanci v organizmu. Arginin je nezbytný pro syntézu proteinů a je prekurzorem při syntéze NO-OXIDU DUSNATÉHO. Arginin alfaketoglutarát (AKG) – skvělý vazodilatátor, který umožňuje výjimečnou výživu svalů a jejich odolnost.

Inozin patří do skupiny nukleotidových molekul, které jsou stavebními bloky DNA. Inozin snadno prostupuje buněčnou stěnou a podporuje uvolnění kyslíku z červených krvinek. Inozin má schopnost zvýšit kapacitu erytrocytů a vázat na sebe kyslík. Poprvé byl inozin použit sportovci na olympiádě v roce 1968, kvůli značným potížím závodníků ve velkých výškách. Inozin zvyšuje schopnost transportovat kyslík do svalů, snižuje únavu a zvyšuje výkonnost. Inozin za velmi specifických podmínek - nízká hladina ATP a O2 pomáhá zachovat normální metabolické funkce.

L-alanin a glutamin představují více než 50% aminokyselin, které se uvolňují ze svalu. Alanin podporuje metabolizmus glukózy, kterou tělo využívá jako zdroj energie. Jedná se o nejaktivnější aminokyselinu zodpovídající za udržování glukózy během zátěže, Alanin je vhodný v kombinaci s BCAA při redukční dietách, kdy může být využíván jako zdroj energie, může být přeměněn na pyruvát. Má i účinek na výstavbu proteinů a podílí se na přenosu amoniaku do jater.

Glycin aminokyselina, která chrání při ischemii-nedostatek kyslíku Glycin je nezbytný pro tvorbu kreatinu a tím nepřímo snižuje katabolismus organismu. Glycin má vliv na zmírnění únavy a podporuje celkovou regeneraci. Glycin má určitou antioxidační a protizánětlivou aktivitu.

L-lyzin je esenciální aminokyselina, která funguje jako nezastupitelná stavební jednotka všech bílkovin. Lyzin podporuje absorbci vápníku a udržuje u dospělých rovnováhu dusíkatých látek a napomáhá stavbě svalového proteinu. Lyzin přenáší ketoskupiny, udržuje růst vlivem na epifizární chrupavky a umožňuje tvorbu pojivové tkáně a mitózy v gonádách.

L-ornitin napomáhá uvolňování růstového hormonu, který působí prostřednictvím IGF 1 silným anabolickým účinkem, je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému a jater; tato aminokyselina rovněž detoxikuje amoniak a napomáhá regeneraci jater. Ornitin má imunomodulační, antikatabolické a hojivé účinky. Ornitin zvyšuje fyzickou výdrž.

L-tyrosin je prekurzorem (výchozí látkou) pro syntézu neurotransmiterů noradrenalinu a dopaminu. Jedná se o aminokyselinu. Je důležitou složkou hormonů štítné žlázy - trijodtyroninu a tyroxinu. Empiricky je sportovci využíván pro intenzivnější a celkově náročnější trénink. V kombinaci s látkami zlepšující redukci tuku i pro „lipolitycký“ efekt. Tyrozin napomáhá při duševní nerovnováze. Studie poukazují, že aplikací L-Tyrozinu lze lépe snášet stresové situace.

Kofein je purinový alkaloid. Používá se pro centrální - psychostimulační působení a také pro efekt odbourávání tuku a jeho působení je výraznější v kombinaci uvedených látek v tomto složení. Kofein dočasně potlačuje únavu.

DMAE (dimethylaminoethanol) stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu. Zvyšuje mentální energii a bojuje proti únavě a zlepšuje náladu. V malém množství je přítomen v mozku.

Synefrin (Citrus Aurantium) je látka alkaloidní povahy, běžně se vyskytující v oplodí pomerančovníku (Citrus aurantium). Protože je látka strukturálně blízká adrenalinu, má řadu účinků sympatomimetik, působí centrálně stimulačně. Synefrin je určitou legální alternativou efedrinu, ale nemá negativní centrální účinky jako efedrin. Synefrin specificky stimuluje adrenergní receptory (beta3), čímž dochází ke stimulaci lipidového metabolizmu bez vedlejších účinků. Tato látka se především používá k odbourávání tuku, snížení hmotnosti a zvýšení hladiny "dostupné" energie. V roce 2003 byl synefrin (léčivo Oxedrine) vyjmut z dopingové listiny a pro další roky bude monitorován.

Upozornění: Potravina vhodná pro sportovce, s cukry a sladidly, s vysokým obsahem kofeinu (300 mg/80 g) - není vhodná pro děti, těhotné nebo kojící ženy
Složení:
Čištěná voda, L-citrulin DL malát, citrát draselný, L-arginin, taurin, beta alanin, kreatin monohydrát, tri kreatin malát, kreatin AKG, L-arginin AKG, Inozin, L-alanin, glycin,lyzin HCL, L-oornithin HCL, L-tyrozin, kofein anhydrát, aroma (malina, jablko, meruňka) kyselina citronová (regulátor kyselosti), sukraloza (sladidlo) xanthanová guma , guarová guma (stabilizátor), DMAE bitartrát, sorban draselný, benzoan sosdný (konzervační látky) citrus aurantium.1 sáček obsahuje

Obsah účinných látek

L-Citruline DL-malate 2:1

3000 mg

K-Citrate

2000 mg

- z toho draslík

750 mg

L-arginine

2000 mg

Taurine

2000 mg

Beta Alanine

2000 mg

Creatine Monohydrate

1500 mg

Tri Creatine Malate

1500 mg

Creatine AKG 2:1

1000 mg

L-arginine AKG 2:1

1000 mg

Inosine

1000 mg

L-Alanine

1000 mg

Glycine

1000 mg

Lysine HCL

500 mg

L-Ornithine HCL

500 mg

L-Tyrosine

500 mg

Caffeine Anhydrous

300 mg

DMAE Bitartrate

108 mg

- z toho čisté DMAE

40 mg

Citrus Aurantium (Synefrine)

20 mg

Upozornění: jedná se o doplněk stravy
Dávkování:
Užívejte 1/2 gelového sáčku 30-40 minut před tréninkem. Možnosti ředění do 150-250 ml vody.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Citrulline Malate 500g

Svalová pumpa valhalla 400 g

Black line Yeep pump 345 g

Provegan Ashwagandha KSM-66 pure 60 vege kapslí
Výrobky značky:

Kategorie