Mega HMB + L-Arginin 1000 mg 120 tablet

B
S
X
V
F
 
Kód zboží:46093001
Výrobce:Carne Labs
Dostupnost:skladem
 
Cena:419 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Mega HMB - Arginin 120 tablet

Mega HMB je speciální doplněk sportovní výživy, který jako první nabízí ve svém složení s HMB i L-arginin (vzniká nitric oxid). Oblíbený výrobek mezi sportovci, kteří chtějí docílit nárůstu svalové hmoty a síly.

HMB (hydroxy-methyl butyrát) funguje v organismu tak, že působí proti katabolickému hormonu kortizolu, který se tvoří v nadledvinkách. Kortizol je glukokortikoid, jenž je antagonistou androgenních steroidů, které působí v těle anabolizující projevy. Potlačení katabolických účinků je prospěšné pro kvalitní růst svalové hmoty.

Kortizol působí na svalovou tkáň katabolicky a na jaterní tkáň anabolicky. Dle výzkumů dochází při podávání HMB a současném posilování k většímu nárůstu svalové hmoty než u cvičenců, kteří tento suplement neužívali.

L-arginin stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. Arginin napomáhá detoxifikaci jater prostřednictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a při nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Napomáhá i v léčbě neplodnosti u mužů. Vysoké intravenózní dávky zvyšují hladinu růstového hormonu. V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Arginin se v těle proměňuje na oxid dusnatý (NO) a zajištuje náhlý přísun energie, výbušnost a mírné roztažení cév, čímž umožňuje lepší dodávání živin a vstupování glykogenu do svalu. Lidé trpící virovou infekcí by neměli arginin užívat. Vysoce efektivní je kombinace HMB - kreatin - BCAA, kde je pozorováno zvýšení výkonnosti, úbytek tuku a nárůst svalové hmoty.
Složení:
L-arginin HMB (L-arginin hydroxymethyl butyrát), stabilizátor: mikrokrystalická celulóza, škrob, maltodextrin, protispékavá látka: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, stabilizátor: hydroxymethylcelulózaNutriční hodnoty a složení:Tabulka nutričních hodnot:

100 g

energetická hodnota

1492,6 kJ/352 kcal

bílkoviny

79,5 g

sacharidy

0,9 g

tuky

3,4 gTabulka nutričních hodnot:

2 tablety

L-arginin HMB 1000 mg

z toho L-arginin 600 mg

z toho HMB 400 mg


Upozornění: jedná se o doplněk stravy
Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
L-Arginin-HMB1000 mg
oxid zinečnatý6.25 mg
Dávkování:
1 - 2 tablety ráno a večer
V této kategorii výrobků také nabízíme:

HMB 100 tablet

HMB 750mg 90 kapslí

HMB 750 400 kapslí

HMB 100 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie