Maltodextrin 6 2000 g

E
Q
B
S
R
V
W
 
Kód zboží:68015003
Výrobce:LSP nutrition
Dostupnost:skladem
 
Cena:559 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Maltodextrin 6 2000 g

Německá kvalita rychlého zdroje energie pro zlepšení rychlosti, výkonu a síly.

Obsahuje komplexní sacharidy s nízkým podílem jednoduchých cukrů a vysokým podílem komplexnějších cukrů. Hlavní výhodou těchto vyšších sacharidů je postupné štěpení v lidském organismu, a tak slouží jako pomaleji uvolnitelný zdroj energie pro aktuálně zvýšenou potřebu při zvýšené fyzické námaze.
Maltodextrin 6 znamená, že obsahuje 6% dextrózu a je méně sladký než 12 a nebo 19 % dextrózy. Toto číslo je také pro poměr sacharidů s krátkým řetězcem a s dlouhým řetězcem.

- rychlá vstřebatelnost
- bez lepku
- bez GMO

Maltodextrin je vhodné míchat s vodou, mlékem, džusem nebo i proteinovým nápojem. Dosladit si jím lze i jogurt, tvaroh či cereální kaše.
Složení:
Maltodextrin.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1625 kJ
Sacharidy - uhlohydráty96 g
Tuky0 g
Bílkoviny - proteiny0 g
Dávkování:
30 g (2 odměrky) rozmíchejte ve 300 ml vody. Pijte podle potřeby několik porcí denně. Upozornění: Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Dextrose 1500g

Glukóza 1 kg

Redita Stevia & Cukr - 400 g

Cluster Dextrin 100% 900g
Výrobky značky:

Kategorie