Amylopektin Waxy Maize 1500 g

E
Q
B
S
R
V
W
 
Kód zboží:91014001
Výrobce:Mammut nutrition
Dostupnost:skladem
 
Cena:266 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Amylopektin Waxy Maize 1500 g

Amylopektin Waxy Maize Gain obsahuje směs sacharidů, které dodají energii před, během i po sportovním výkonu. Amylopektin Waxy Maize Gain je rozpustný prášek obsahující 91,4 % sacharidů. Ty jsou důležitým zdrojem energie pro pracující svaly. V tomto produktu jsou ve formě amylopektinu z kukuřice a maltodextrinu Maltargo. Maltodextrin je oblíbený zejména díky tomu, že se lehce tráví a dokáže svalům dodat rychlou energii. Skvěle jej doplňuje amylopektin, který se uvolňuje pomaleji, což podpoří vyrovnanější přísun energie.

Je ideální pro budování svalové hmoty. Aby bylo možné přibrat na váze, musí být dosaženo pozitivní energetické bilance, což znamená, že do těla musí být dodáno více energie, než spotřebuje každý den. Waxy Maize Gain od Mammut je také ideálním doplňkem ve fázi budování, který tělu poskytne dobrou péči pro intenzivní trénink. Navíc je bez přidaného cukru. V důsledku toho krevní cukr neustále stoupá a zůstává po dlouhou dobu na vysoké úrovni. To znamená, že tělo má dlouhodobě k dispozici energii.

Siloví a vytrvalostní sportovci jsou závislí na cíleném příjmu sacharidů. Zvláště před stresem, jako jsou intenzivní tréninkové jednotky nebo dlouhé soutěže, je výhodné mít možnost využít zásoby glykogenu, které jsou díky waxy maize nejplnější.
Sacharidy přispívají k obnovení normální svalové funkce (kontrakce) po velmi intenzivní a / nebo velmi dlouhé fyzické aktivitě, která vede k vyčerpání svalů a zásob glykogenu v kosterních svalech.

Množství důležitých sacharidů se při sportu v organismu rychle snižuje, a proto je vhodné tuto makroživinu pravidelně doplňovat. Amylopektin Waxy Maize Gain je tak ideální pro všechny aktivní jedince, kteří si chtějí udržet maximální fyzický výkon. Oblíbili si jej ale také siloví sportovci, kteří usilují o ochranu a růst svalové hmoty. Průběžné doplňování sacharidů totiž může pomoci ochránit svaly před spálením na energii během intenzivního sportovního výkonu. Vyšším příjmem této živiny ve stravě navíc můžete přispět k pozitivní energetické bilanci, která je důležitá pro budování aktivní hmoty.

Amylopektin Waxy Maize Gain neobsahuje barviva ani umělá sladidla a má nízký obsah cukru. Výhodou je také snadné užívání. Můžete jej jednoduše rozmíchat ve vodě nebo oblíbeném nápoji. V kombinaci s proteinem navíc vytvoří ideální potréninkový nápoj. Je vhodný pro silové sportovce, crossfiťáky, cyklisty, běžce, plavce, fotbalisty a další aktivní jedince. Díky čistě rostlinnému složení jej mohou užívat také vegani.

Amylopektin Waxy Maize Gain a jeho výhody

- je směs lehce stravitelných sacharidů
- je zdrojem rychle dostupné i postupně se uvolňující energie
- obsahuje amylopektin z kukuřice a maltodextrin Maltargo
- má formu rozpustného prášku
- obsahuje 91,4 % sacharidů
- je ideální pro doplnění energie
- je vhodný před, během i po sportu
- hodí se silovým i vytrvalostním sportovcům
- je vhodný pro vegany
Složení:
Maltodextrin, voskový kukuřičný škrob (49,2%), protispékavá látka (trikalciumfosfát).

Může obsahovat stopy lepku, sóji, mléka (obsahuje laktózu) a vaječných bílkovin.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1560 kJ
Sacharidy - uhlohydráty91.4 g
Sůl0.02 g
Tuky0.1 g
Z toho cukry3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Bílkoviny - proteiny0.1 g
Energetická hodnota367 kCal
Dávkování:
60g smíchat s 300 ml vody. Denně by se neměly užívat více než 3 porce. Ideální čas na to je před a po tréninku. Díky své neutrální chuti je vhodný také pro smíchání s proteinovým koktejlem.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Oat king instant oats 4kg vanilka

VitarGo Load 1000 g

Oat king protein muffin 500 g

Oat flakes 2270 g
Výrobky značky:

Kategorie