Extreme kompresní pažní návleky

 
Kód zboží:12608011
Výrobce:Royal Bay
Dostupnost:skladem
 
Cena:734 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Extreme kompresní pažní návleky

Kompresní pažní návleky ROYAL BAY jsou zařazeny do řady Extreme, protože mají cílenou kompresi nabízející maximální účinnost komprese přímo na konkrétní sval, v tomto případě svaly horních končetin. Poskytuje jim tak maximální podporu a intenzivně svaly paží fixuje, čímž obstojí i v těch nejnáročnějších sportovních výkonech s extrémním náporem na sval (ať už vlivem zátěže, otřesů nebo nezvyklých zatížení).

Perfektní doplněk pro jakýkoliv sport s aktivním zapojením paží. Silná komprese je cílená na svaly předloktí a biceps, pomáhá k prodloužení jejich maximálního výkonu a oddálení únavy. Vedle běhu jsou tak návleky ideální na raketové sporty (tenis, squash apod.), volejbal, basketbal, golf, fitness, horskou cyklistiku, horolezectví apod.

PŘEDNOSTI KOMPRESNÍCH PAŽNÍCH NÁVLEKŮ ROYAL BAY EXTREME

Cílená komprese pro podporu svalů horních končetin.
Perfektní doplněk pro jakýkoliv sport s aktivním zapojením paží.
Anatomické tvarování s odlehčenou loketní zónou (tenčí materiál se slabší kompresí).
Prodyšný a rychleschnoucí materiál dobře odvádějící vlhkost.
Široký horní lem a bezešvý spodní lem proti zaškrcení.

O přinosech komprese se dočtete v našich článcích o kompresi.

Materiál:

75 % PAD NYLON, 25 % elastan LYCRA®

DeoSoft – technologie pro lepší odvod potu a vlhkosti

Údržba:

Údržba kompresních produktů ROYAL BAY

Perte pouze v ruce. Výrobek nebělte. Výrobek se nesmí žehlit. Výrobek chemicky nečistěte. Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce. Nepoužívejte k praní výrobku aviváž.

PŘÍNOSY CÍLENÉ KOMPRESE

Velmi silná komprese pro maximální výkonnost při extrémní svalové zátěži. Pro maximální účinnost je komprese cílená přímo na konkrétní sval (sval lýtkový, sval stehenní, u pažních návleků svaly předloktí či biceps), kterému tak poskytuje maximální možnou podporu, intenzivně sval fixuje a díky tomu obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Pro extrémní trailové běhy, běh na tvrdém povrchu (asfalt a zvláště betonová dlažba), při cyklistických trénincích ve zvláště hrbolatých sjezdech a všude tam, kde dochází k větším otřesům svalů.
Vyvinuta pro sportovní výkon s extrémním náporem na konkrétní sval (ať už vlivem zátěže, otřesů nebo nezvyklých zatížení).

Složení:
Aby komprese měla efekt a fungovala, je třeba použít vhodnou velikost kompresního oblečení. U sortimentu Royal Bay proto vybíráte správnou velikost podle velikosti svalu a ne jen podle konfekční velikosti či velikosti chodidla.

Před nákupem kompresních pažních návleků Royal Bay Extreme je třeba změřit obvod bicepsu.

Poznámka: Pokud jste naměřili hraniční hodnotu mezi dvěma velikostmi, volte raději tu větší velikost.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Motion kompresní lýtkové návleky

Sportovní ponožky low cut lososové 2535

Extreme CALF kompresní lýtkové návleky

Sportovní ponožky high cut růžové neon 3540
Výrobky značky:

Kategorie