Sport Collagen Worx 250 g

G
I
Z
K
 
Kód zboží:57070027
Výrobce:NutriWorks
Dostupnost:skladem
 
Cena:581 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Sport Collagen Worx 250 g

SPORT COLLAGEN WORX

Doplněk stravy v prášku.

- Hydrolyzovaný hovězí kolagen
- Kolagen s vysokým obsahem volných peptidů
- Podpora svalového a pohybového aparátu

Kolagen je bílkovina tvořící stavební kámen svalové hmoty, šlach, vazů, kůže, chrupavek, nehtů, vlasů a dalších tkání. Pravidelné doplňování je vhodné kombinovat s klasickými zdroji proteinů a aminokyselin.

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Neobsahuje umělá sladidla
- Čistá forma

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Pohybový aparát

Značka NutriWorks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.
NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.
Složení:
Složení: Hydrolyzovaný kolagen (hovězí).

Aktivní látky: v 8 g* v 16 g
Hydrolyzovaný kolagen 8 g 16 g
z toho protein 7,4 g 14,8 g
*1 dávka odpovídá 8 g. Balení obsahuje 31 dávek.
Dávkování:
Rozmíchejte 8-16 g (1-2 odměrky) s 200 ml vody. Můžete také zamíchat do jogurtu, kaše, nebo oblíbeného smoothie. Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Vyrobeno v továrně, kde se zpracovává mléko, sója, vejce a oves. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Marine collagen + hyaluronic acid + vitamin C 500 g

LivSmart collagen 330 g

Collagen hyaluronic acid 30 sáčků pomeranč

Collagen liquid plus vitamin C 500 ml červený rybíz
Výrobky značky:

Kategorie