QUICK SKIP Kožené švihadlo s ložisky

 
Kód zboží:103840002
Výrobce:Spokey
Dostupnost:skladem
 
Cena:154 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

QUICK SKIP Kožené švihadlo s ložisky

Kožené švihadlo Spokey QUICK SKIP:

- je vyrobeno z přírodní kůže, stejně jako modely používané pro profesionální trénink, což zajišťuje jeho vysokou odolnost a pořádný švih
- má pěnové protiskluzové rukojeti, které perfektně padnou do ruky, zaručují pevné uchopení a nekloužou během cvičení
- umožňuje přizpůsobit délku lanka přesně podle výšky uživatele
- je vybaveno unikátním systémem ložisek

Švihadlo je jedním z nejčastěji používaných fitness vybavení při tréninku. Při skákání přes švihadlo si zdokonalíte nejen koordinaci nohou, ale posílíte si i svaly kolem kotníků, čímž se snižuje riziko jejich zranění. Při skákání se naučíte správně dýchat a kromě toho si zrychlíte metabolismus, zlepšíte svou celkovou kondici a podpoříte funkci srdce i plic. V závislosti na tempu a intenzitě cvičení, trénink se švihadlem může být zaměřen na zeštíhlení, snížení tělesného tuku nebo budovaní svalové hmoty a zlepšení kondice.

Trénujte jako boxeři

Kožené švihadla mají v oblibě špičkoví boxeři, kteří je využívají k zlepšení koordinace a rychlosti pohybu nohou. Model QUICK SKIP je vybaven koženým lankem o délce 280 cm s průměrem 5 mm, které lze snadno a rychle přizpůsobit výšce uživatele. Kožené lanko je těžší ve srovnání s textilními nebo plastovými modely, díky tomu má mnohem rychlejší rotaci a zapojuje do pohybu více svalů, čímž se staví náročnější na cvičení.

Švihadlo je vybaveno unikátním, profesionálním systémem ložisek, díky kterému se lanko během tréninku nezamotává a cvičení je tak dynamické a efektivní. Pěnové protiskluzové rukojeti perfektně padnou do rukou a zajišťují pevné uchopení během tréninku. Tento model bude tak ideální volbou pro pokročilé uživatele i pro ty, kteří chtějí náročný, intenzivnější a komplexnější trénink.

Parametry:
materiál rukojetí: PP, pěna
materiál lanka: odolná, přírodní kůže
délka lanka: 280 cm, nastavitelná
průměr lanka: 5 mm
délka rukojetí: 15 cm
kvalitní ložiska pro rychlejší a plynulejší švih
V této kategorii výrobků také nabízíme:

X rope midd ložiskové švihadlo černé crossfit

švihadlo Crossfit jump rope 4033

Metal skipping rope 3m kovové švihadlo s lankem růžové

švihadlo Speed rope s ložisky 4004
Výrobky značky:

Kategorie