Hrazda do dveří s vodováhou DD401

 
Kód zboží:1745036
Výrobce:HMS premium
Dostupnost:skladem
 
Cena:685 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Hrazda do dveří s vodováhou HMS DD401

Hrazda do dveří HMS DD401 je dokonalým nástrojem pro posílení ramenních, zádových, břišních a prsních svalů. Je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a vyznačuje se pevností a stabilitou, což zaručuje bezpečnost při cvičení.

Promyšlená konstrukce

Hrazda DD401 se skládá z hlavního ocelového dílu, který je opatřen antikorozním nátěrem a práškovým lakem. Úchopy jsou vyrobeny z EVA pěny, která je velice odolná, pohlcuje pot a zajišťuje pevný úchop. Do hlavního dílu jsou vloženy výsuvné tyče z nerezové oceli, na které se nasazují robustní, trojúhelníkové koncovky s vrstvou NBR. Tyto robustní koncovky mají hned několik výhod:

velká plocha lépe rozkládá tlak vyvíjený na zárubně a ty se nedeformují
vrstva NBR zajišťuje, že hrazda drží pevně na svém místě
zvyšují bezpečnost hrazdy - i kdyby nebyla pevně dotažená a došlo by k jejímu uvolnění, tak se koncovky v zárubních vzpříčí a nedojde k pádu hrazdy
garantují nosnost až 150 kilogramů (s ohledem na pevnost zárubní)
Bezpečná montáž

Po vytažení hrazdy z balení se na její konce nasadí koncovky. Hrazdu si na zemi roztáhneme tak, aby byla o několik centimetrů kratší, než je šířka zárubní a dotažením černých matic zajistíme délku hrazdy. DD401 vložíme do zárubní, pomocí dodávané vodováhy ji vyrovnáme a dotáhneme černé matice. Jakmile hrazda drží, tak si z koncovek vytáhneme klíč, který si prodloužíme pomocí nástavce a následně dotáhneme černé matice tak, aby hrazda pevně držela. Nástavec a vodováhu si uschováme pro další použití, klíče nacvakneme zpět do koncovek a můžeme začít s tréninkem.

Široké možnosti tréninku

Hrazda DD401 umožňuje provádět širokou škálu cviků. Podle toho, zda je hrazda umístěna ve výšce hlavy, nebo kolen, lze trénovat přítahy, kliky, dipy a tlaky, což vám umožní měnit trénink a dosáhnout požadovaných výsledků. Díky němu zvýšíte svou sílu, vytrvalost a zlepšíte celkovou kondici.


Parametry:

Materiál: ocel, PP, NBR
Rozměry:
délka: 98 - 133 cm
průměr hrazdy: 30 mm
průměr úchopů: 38 mm
strana koncovek 13 cm
Vodováha, montážní klíč
Nosnost: 150 kg
Hmotnost hrazdy: 2,1 kg
Upozornění:

Není určeno pro komerční použití
Záruka 24 měsíců
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Hrazda do dveří s pojistkou DD201

Rotana HMS KO01

Kluzné podložky DPS01

Hrazda do dveří s pojistkou DD200
Výrobky značky:

Kategorie