Masážní hula hoop se závažím HHM13 černá

 
Kód zboží:1744577
Výrobce:HMS
Dostupnost:skladem
 
Cena:709 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Masážní hula hoop se závažím HHM13 černá

HMS HHM13 je hula hoop obruč s nastavitelným obvodem, masážními výstupky, blokem pro magnetickou masáž rotujícím závažím a přehledným počítadlem.

Konstrukce masážního hula hoopu

Konstrukce se skládá z 12-ti stejných dílů, a jednoho dílu s magnety, které se k spojují. Aby šla obruč uzavřít, tak je potřeba použít nejméně 9 dílů. Jednotlivé díly v sobě skrývají kolejnici, do které se před uzavřením zasune kotva, která je osazena čtyřmi kolečky s kuličkovými ložisky. Ke kotvě je, pomocí délkově nastavitelného řemínku, připojeno závaží o hmotnosti 380 (+- 20) gramů. Provázek lze nastavit na délku 15 - 30 centimetrů, změnou délky provázku se nastavuje výsledná odstředivá síla závaží - čím delší provázek, tím "těžší" bude závaží.

Klasická a magnetická masáž

Každý z dílů HHM13 je z vnitřní strany opatřen masážním kloboučkem, který je opatřeny pružinou, tyto díly pohlcují vibrace od rotujícího závaží a zároveň příjemně masírují oblast pasu. Masáží se pokožka více prokrvuje, rozproudí se lymfatický systém a dochází k narušování a odbourávání tukové tkáně. 13. díl, je navíc osazen 8-mi negativně polarizovanými magnety, které po zapojení do masáže usměrňují prokrvování a lymfatický systém a tím dochází k urychlování metabolismu.

Používání

Délka obruče se nastaví podle obvodu pasu tak, aby byla dostatečně volná, ale zároveň aby nepadala přes boky. Model HHM13 je vhodný pro obvod pasu od 60-ti do 96-ti centimetrů. Po nastavení délky se do kolejnice vloží kotva se závažím a obruč se uzavře. Závaží se následně "vrhne" směrem, do kterého budeme kroutit boky a začneme trénink. Intensitu tréninku ovlivňuje rychlost, jakou kroutíme boky a délka provázku, na kterém je připevněno závaží.

Počítač a jeho funkce

LCD displej umístěný na kotvě zobrazuje informace o času tréninku, počtu spálených kalorií, celkový počet obkroužení závaží, a rychlosti kroužení. Údaje lze použít pro kontrolu tréninku a pro sledování kondice. Počítač je napájen vestavěnou knoflíkovou baterií.

Pravidelným používáním HMS HHM13:

zeštíhlíte břicho a pas
zredukujete tukovou tkáň stehen a hýždí
zpevníte hýždě
posílíte horní polovinu těla včetně břicha
spálíte několikanásobně více kalorií než při běhu, nebo plavání
Jednotlivé díly obruče jsou vyrobeny z kvalitního PVC a ABS.


Parametry:

Materiál: PVC, ABS, PP, TPR, ocel
Počet dílů obruče: 12 + 1
Pro obvod pasu: 60 - 96 cm
Vnitřní průměr: 20 - 31 cm
Hmotnost závaží: 380 (+- 20) g
Délka provázku závaží: 15 - 30 cm
Celková hmotnost: 1,2 kg
Funkce počítadla: čas tréninku, spálené kalorie, rychlost otáček, celkový počet otáček
8 negativně polarizovaných magnetů n bloku pro magnetickou masáž
Upozornění:

Není určeno pro komerční použití
Záruka 24 měsíců
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Fitness válec 45 cm FS135 HMS červený

MIX ROLL fitness masážní válec 2v1

HHW01 + BR163 modrá masážní hula hoop obruč se závažím a neoprénovým pásem

Válec na cvičení PRIME ROLLER 4074
Výrobky značky:

Kategorie