Barevný činkový set 20 kg SKC20

 
Kód zboží:1759116
Výrobce:HMS
Dostupnost:skladem
 
Cena:2 117 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Barevný činkový set 20 kg SKC20

HMS SKC20 je sada nakládacích, jednoručních činek, které jsou nepostradatelnou klasikou každé domácí posilovny. Model HMS SKC20 navíc nabízí možnost spojení obou činek do jedné obouruční činky.
Činky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, chromované oceli, která je zárukou dlouhé životnosti. Kotouče jsou pokryty vrstvou PVC, které chrání jak podlahu, tak samotné kotouče před poškozením v případě nechtěného upuštění činky. Kotouče se proti posunutí zajišťují šroubovacími zámky, které jsou dodatečně jištěny šroubem s křídlovou matkou.
Speciální spojovací díl je po stranách opatřen závity, do nichž se jednoduše všroubují obě činky. Sada HMS SKC20 je prvním modelem z naší nabídky, který umožňuje toto řešení, které šetří náklady a místo ve Vaší domácí posilovně. Sada obsahuje 2 krátké, nakládací osy opatřené ergonomickým úchopem, spojovací díl, 4 zámky a 12 kotoučů.


Parametry:

nakládací hřídel:
2 kusy
35 cm x 25 mm
průměr úchopu: 34 mm
spojovací díl:
1 kus
30 cm x 32 mm
průměr úchopu: 41 mm
kotouče:
0,5 kg, 8,7 x 1,9 cm, 4 kusy
1,25 kg, 12,5 x 2 cm, 4 kusy
2,5 kg, 14,5 x 2,7 cm, 4 kusy

Upozornění:

Certifikát, norma:
Záruka: 24 měsíců
Není určeno ke komerčnímu použití
V této kategorii výrobků také nabízíme:

GEAR 10 Nakládací činka 10 kg

SHAPE Sada činek 2 x 1 kg modré

KETLA Kettlebell plastová činka 4 kg

Aerobic činka tyčka body toning bar 5kg
Výrobky značky:

Kategorie