KSM -66 Ashwagandha 120 kapslí

E
Q
B
S
R
T
A
 
Kód zboží:45191005
Výrobce:Ostrovit
Dostupnost:skladem
 
Cena:338 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

KSM -66 Ashwagandha 120 kapslí

Inovativní doplněk stravy obsahuje patentovaný extrakt z kořene Withania somnifera – KSM-66. Extrakt se vyznačuje vysokou biologickou dostupností a účinností potvrzenou klinickými testy.

Ašvaganda podporuje reprodukční funkce, blahodárně působí na duševní stav, a to zejména v období stresu. Pravidelné užívání podporuje a urychluje usínání a kvalitu spánku, upevňuje duševní zdraví a vitalitu člověka. Neutlumuje během dne. Ašvaganda napomáhá odolnosti proti stresu, vyživuje organismus a dodává energii. V ájurvédské medicíně je známá jako adaptogen a antioxidant. Podporuje mentální a kognitivní činnost, udržuje koncentraci a omlazuje.

KSM-66 je nejkomplexněji testovaný extrakt z Ashwagandhy na trhu. Četné laboratorní a klinické testy provedené v předních akademických a výzkumných centrech prokázaly, že KSM-66 může ovlivnit lidský organismus mnoha způsoby. Extrakt se získává výhradně z kořenů zimních třešní, u kterých se podle různých studií ukázalo, že mají zdraví prospěšné vlastnosti. Extrakt KSM-66 se získává v souladu s principy zelené chemie, tedy ekologicky, bez chemických rozpouštědel a alkoholu.

Takto získaná Ashwagandha pomáhá snižovat únavu, zlepšuje paměť a koncentraci, posiluje tělo i mysl, podporuje regeneraci a mimojiné zlepšuje sexuální funkce u mužů i žen.
Složení:
Extrakt z kořene ashwaghanda (standardizovaný na 5 % vitanolidů), inulin, hydroxypropylmetyl celuloza, extrakt černého pepře (95 % piperinu)
Nutriční informace v jedné dávce:
Extrakt z kořene Ashwagandha KSM-66200 mg
z toho withanolidy10 mg
Dávkování:
Užívejte 1 dávku (1⁄2 tablety) denně.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Adapto aid 60 kapslí

Ashwagandha 90 tablet

Pure Maca červená BIO prášek 200g red maca

Rescue Bears 60 gummies
Výrobky značky:

Kategorie