L-Glutamin 350 kapslí 500 mg

B
R
S
I
 
Kód zboží:46043011
Výrobce:Carne Labs
Dostupnost:skladem
 
Cena:349 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

L-Glutamin 350 kapslí 500 mg

Glutamin je neesenciální proteinová aminokyselina, která tvoří až 60 % obsahu aminokyselin svalových buněk. Při zátěžových situacích, kterými jsou fyzická zátěž, stres, nemoc, dochází ve zvýšené míře k uvolňování glutaminu ze svalových buněk, tzv. ke katabolizaci. I když si tělo „umí“ vytvořit glutamin z ostatních aminokyselin (valinu, isoleucinu, leucinu, k. glutamové), toto vytvořené množství nepostačuje a je potřeba jej dodat zevně. Při vysoké fyzické zátěži a současném dlouhodobém nedostatku této aminokyseliny v těle dochází k úbytku svalové hmoty, nastupuje únava, prodlužuje se doba potřebná pro regeneraci a zhoršují se imunitní odpovědi organismu. Vědecké pokusy prokázaly, že při úměrném zásobení organismu glutaminem je možno uspokojit poptávku svalů.

Výrobek obsahuje glutamin, který je vyráběn fermentační technologií. Vysoce kvalitní a šetrná výroba suroviny, neobsahuje žádná rezidua, která mohou vznikat při klasické výrobě. Glutamin Fermented je prvním výrobkem svého druhu na našem trhu. Glutamin má mimořádně vysokou čistotu a kvalitu.
Složení:
L-glutamin 100 % 500 mg 6 gUpozornění: jedná se o doplněk stravy
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1676 kJ
Bílkoviny - proteiny98.6 g
Aminokyseliny v 1 kapsli:
L-Glutamin500 mg
Dávkování:
kapsle: 3 cps ráno, 3 cps 60 minut před tréninkem a 3 cps 40 minut po tréninku či večer před spaním denní dávka obsahuje 9 cps (4500 mg L-glutaminu) prášek: užívejte 1 kávovou lžičku (= 3 g) 60 minut před tréninkem a 3 g 40 minut po tréninku nebo před spaním ve vodě je glutamin nestabilní a cyklizuje glutamin je vhodný při zvýšené tělesné zátěži
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Glutamine 1000 g

Glutamine + BCAA powder 530 g

100% L-Glutamin - Glutammina 400g

L-Glutamine 100% crystal pure 250 g
Výrobky značky:

Kategorie