BCAA + glutamine shot 60 ml

B
S
R
E
X
 
Kód zboží:33041022
Výrobce:Maxxwin
Dostupnost:skladem
 
Cena:34 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

BCAA + glutamine shot 60 ml

Praktické balení na rychlé doplnění BCAA a Glutaminu. Ideální doplněk na podporu regenerace po fyzické aktivitě. Aminokyseliny jako L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin jsou pro lidské tělo nezbytné při fyzické zátěži a L-Glutamin má největší zastoupení v těle ze všech aminokyselin. Suplementace podpoří ochranu svalů a jejich růst a zejména svalům dodá potřebné živiny.

BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem: leucin, valin a isoleucin. Patří do skupiny exogenních aminokyselin a jsou neodmyslitelným prvkem pro syntézu bílkovin a přes 30 % našich svalů tvoří BCAA.

Glutamín zabezpečuje ochranu svalových bílkovin před potréninkovým katabolismem (rozkladem bílkovin) a podporuje regeneraci svalové tkáně. Podporuje zabudovávání aminokyselin do svalových bílkovin, stimuluje růst nové svalové hmoty, podporuje zvyšování zásob svalového glykogenu a zmírňuje stav vyčerpání po fyzické zátěži. Ze všech aminokyselin ve svalech tvoří glutamin až 60% a během tréninku je jeho spotřeba až 5 krát vyšší.

L-glutamín je aminokyselina, která mě silný vliv i na imunitní systém. L-glutamin si umí naše tělo vytvořit samo, často se však stává zejména u aktivních sportovců, že potřeby těla jsou větší než jeho produkce.

Vlastnosti produktu v bodech:
- Přispívá ke zvýšení svalové vytrvalosti
- Dochází k nárůstu lipolýzi - tedy zvýšení oxidace mastných kyselin, což se perfektně hodí zejména do redukce hmotnosti
- Snižuje fyzickou a psychickou únavu po tréninku
- Působí proti rozpadu bílkovin ve svalové tkáni)
- Slouží jako zdroj energie
- Jsou prokázány procesy, které regulují práci neurotransmiterů
- Slouží jako ideální prostředek pro zlepšení resyntézy svalového glykogenu.
Složení:
Příchuť pomeranč: Čištěná voda, L-Glutamin, BCAA 2:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aroma pomeranč, konzervační látka: sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, sladidlo: sukralóza.

Příchuť višeň: Čištěná voda, L-Glutamin, BCAA 2:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aroma višeň, konzervační látka: sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, sladidlo: sukralóza.
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Glutamin5000 mg
L-Isoleucin1000 mg
L-Leucin2000 mg
L-Valin1000 mg
Dávkování:
Užívejte 1 shot ideálně 30 minut před tréninkem. Před použitím protřepejte.




V této kategorii výrobků také nabízíme:

BCAA 2:1:1 500g

Intra rush 500 g

Restart drink 50 g

BCAA Pepform peptide 500 mg 90 kapslí




Výrobky značky:

Kategorie