Aptobalance Pet prášek 140g

G
I
Z
K
 
Kód zboží:38373107
Výrobce:Orion Pharma Animal Health
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:344 Kč
Sleva:10%
Cena:310 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Aptobalance Pet prášek 140g

Doplňkové krmivo určené pro úpravu funkce střevní mikroflóry obsahující laktobacily.

Vlastnosti:
Laktobacily obsažené v přípravku Aptobalance Pet se rychle množí v tenkém střevě, kde stabilizují mikrofloru a snižují zdejší pH. Následně roste množství benigních bakterií a takto se zhoršují životní podmínky pro přežívání patogenních bakterií. Pektin chrání střevní sliznici. Mořské řasy obsahují vysoká množství esenciálních mikronutrientů.
Složení:
Obsah živin:
Sušina 90 %
Protein 2,5 %
Tuky 1,8 %
Vláknina 36 %
Popel 9 %

Složení:
Prášek z mořských řas 50 g
Celulóza (E 460) 49,38 g
Pektin (E 440) 0,6 g
Enterococcus faecium
(mikroenkapsulovaný)
NCIMB 10415 (E1705) CFU 2x109
(množství uvedeno ve 100g přípravku)
Dávkování:
Přípravek Aptobalance Pet se podává psům a kočkám při střevních obtížích způsobených změnami v krmení, během odstavu, během léčby antibiotiky (obnova bakteriální mikroflóry ve střevech) a během cestování se psy a kočkami. Dávkování: U psů se podávají 1-3 odměrky, u koček 0,5-1 odměrka na den po dobu 2-5 dnů. Přípravek se zamíchá do krmiva nebo do kysaného mléka, snáši-li jej pes či kočka. Při vážných poruchách rovnováhy střevní mikroflóry lze během 3-4 dnů dávku zdvojnásobit. Ujistěte se, že zvířata trpící průjmem mají dostatečný příjem tekutin, přinejmenším 0,5-1 dcl/kg/den. Odměrka přípravku je ekvivalentní hmotnosti 2 g. Balení: Doba použitelnosti: 15 měsíců od data výroby. Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě, po prvním otevření uchovávejte v chladnu (8-15 oC). Uchovávejte mimo dosah a dohled děti. Balení: prášek 140 g (1 odměrka = 2 g) Obsah živin je uváděn s přesností +/- 15 %. Pozor: Při vážných stavech nebo pokud se stav zvířete zhoršuje nebo problémy přetrvávají, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

ALAVIS Celadrin 500 mg 60 tablet

Aptus apto-flex chew mini 40 vet

ALAVIS 5 mini 90 tablet

Multidog extra vet 100 tablet
Výrobky značky:

Kategorie