Chránič zubů DBX bushido MG-2-FIGHT černý

 
Kód zboží:301616
Výrobce:Bushido
Dostupnost:skladem
 
Cena:118 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Chránič zubů DBX bushido MG-2-FIGHT černý

Chránič na zuby DBX BUSHIDO MG-FIGHT je navržen pro maximální bezpečnost při bojových sportech.

Vnitřní gelová vrstva zvyšuje komfort nasazování. Vnější gumová vrstva je opatřena vzduchovými kanálky, které usnadňují dýchání při stisknutých zubech a dále dvěmi ploškami, které zvyšují stabilitu chrániče během skusu. V důsledku použití dvou vrstev je chránič celkově tlustší a tak i pohodlnější.
Složení:
Materiál: gel, EVA.
Dávkování:
Postup pro formování chrániče: Vroucí vodu nalijte do dostatečně široké nádoby. Chránič vložte na cca. 30 sekund do vroucí vody - dbejte na to, aby se chránič nedotýkal stěn nádoby. Chránič na cca. 1 vteřinu vložte do studené vody - volitelný krok, který předchází opaření. Chránič nasaďte na zuby a na 3 vteřiny skousněte. Chránič přitlačte palci k zubům. Chránič na 10 - 15 minut vložte do mrazáku pro závěrečnou fixaci tvaru. Vyzkoušejte si chránič, jak Vám sedí. Pokud to není ono, opakujte celý proces.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Boxerské omotávky DBX bushido černé

Boxerské lapy DBX bushido ARF-1101-S

Chránič zubů DBX bushido čirý juniorský

Chránič zubů DBX bushido černý
Výrobky značky:

Kategorie