Chránič zubů DBX bushido čirý juniorský

 
Kód zboží:301254
Výrobce:Bushido
Dostupnost:skladem
 
Cena:98 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Chránič zubů DBX bushido čirý juniorský

Chránič na zuby DBX BUSHIDO čirý v rozměru junior je vhodný pro cvičence do 12-ti let věku. Velmi přizpůsobivý tvaru čelisti, nepřekáží v dýchání, neomezuje v mluvení, nezvyšuje slinění.
Složení:
Materiál: silikon
Určení: kontaktní sporty
Barva: čirá.
Dávkování:
Návod ke správnému tvarování chrániče: Silikonový chránič je pružný a není ve většině případů ho potřeba tvarovat. Připravte si vařící a studenou vodu. Vložte chránič na 30 sekund do horké vody. Vyndejte chránič a vložte na 1 sekundu do chladné vody. Vyndejte chránič a vložte do úst na horní zuby, vytvarujte a přitiskněte tak, aby zuby byly ve středové poloze a během této polohy vysávejte vodu a vzduch dokud chránič neztuhne. Chránič vyndejte a dejte ho do studené vody. Pokud nebude chránič dobře sedět. postup opakujte. Chránič se nasazuje na horní patro. Chránič je dodáván v plastové krabičce.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Chránič zubů bílo zlatý DBX bushido ARM-100021

Boxerské omotávky DBX bushido černé

Chránič zubů DBX bushido černý

Chránič zubů DBX bushido červený
Výrobky značky:

Kategorie