B-Complex B2 High Two 90 kapslí

I
Z
B
R
 
Kód zboží:66063017
Výrobce:Viridian
Dostupnost:skladem
 
Cena:586 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

B-Complex B2 High Two 90 kapslí

High One® B-COMPLEX B2 obsahuje komplex vitamínů skupiny B se zvýšeným obsahem vitamínu B2 (riboflavin) – jedna kapsle obsahuje 200 mg = 14286 % RHP. Účinky vitamínů skupiny B souvisí s energetickým metabolismem – účastní se tvorby procesu buněčné energie. Lze je tedy doporučit při chronické únavě a vyčerpání. Účinky vitamínu B2, který je v doplňku významně navýšen, souvisí také s migrénou nebo např. chudokrevností. Důležitý je také díky svým antioxidačním účinkům – jeho vlastnosti souvisí s činností glutathionu.


- Komplex vitamínů skupiny B
- Se zvýšeným obsahem vitamínu B2
- Energetický metabolismus (únava a vyčerpání)
- Imunita
- Migréna
- Chudokrevnost
- Antioxidant


Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Energetický metabolismus
- Podporu imunity
- Podporu při chudokrevnosti
- Podporu při migrénách
- Doplnění stravy o antioxidant

Čistota produktu
- Všechny složky jsou 100% aktivní
- Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
- Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
- Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
– Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.
Složení:
Složení v 1 veganské kapsli: Riboflavin (Vitamín B2) 200 mg (14286 %*), obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, pantothenát vápenatý (Vitamín B5) 50 mg (833 %*), Nikotinamid (Vitamín B3) 50 mg (313 %*), thiamin hydrochlorid (Vitamín B1) 20 mg (1818 %*), pyridoxin hydrochlorid (Vitamín B6) 20 mg (1429 %*), Inositol 20 mg, cholin bitartrát 8,2 mg, biotin 200 µg (400 %*), kyselina listová 200 µg (100 %*), adenosylkobalamin a methylkobalamin (vitamín B12) 20 µg (800 %*), na bázi vojtěšky, spiruliny a borůvky. *% RHP—Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.

Doplněk stravy.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B1 - thiamin20 mg
Vitamín B12 - kobalamin20 mg
Vitamín B2200 mg
Vitamín B3 - niacin50 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová50 mg
Vitamín B6 - pyridoxin20 mg
Vitamín B7 - biotin200 mcg
Vitamín B9 - kyselina listová200 mcg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Cholin Bitartrát8.2 mg
Inositol20 mg
Dávkování:
Berte 1 kapsle denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře. Balení obsahuje 90 dávek. Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy pokud lékař neurčí jinak. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Přípravek je vhodný pro veganskou stravu.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Sleep forte 60 kapslí

MCT Oil 500ml Olej s triglyceridy

Source of Life B-complex with rice bran 90 tablet

Vitamin B komplex 250 ml
Výrobky značky:

Kategorie