Vitamín D3 1000 IU 90 kapslí

Z
I
 
Kód zboží:85206303
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Cena:101 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Vitamín D3 1000 IU 90 kapslí

Vitamin D je pro lidský organizmus velice důležitý, a proto jsme vyvinuli tento doplněk stravy ve formě tobolek pro dospělé. Tento vitamin je rozpustný v tucích a primárně se nachází ve dvou formách: D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol) jako aktivní forma nacházející se u lidí, která je tak lépe vstřebatelná. Vitamin D je nezbytný pro zdraví kostí a zubů, pomáhá tělu absorbovat vápník ze stravy a je vhodný i pro podporu imunity a činnosti svalů. Doporučujeme zejména seniorům a ženám v období menopauzy. Použitý olivový olej, jehož vlastnosti jsou dobře známy, zajišťuje efektivní vstřebávání vitamínu D3 do organismu.
Složení:
Olivový olej, vitamin D3 (cholekalciferol), želatinová tobolka (želatina, glycerol, voda čištěná)

Účinná látka V 1 tobolce % RHP*

Vitamin D3 25 µg/1000 IU** 500 %

* Referenční hodnota příjmu

** Mezinárodní jednotka (International Unit)

Vitamin D3
>reguluje metabolismus vápníku – vstřebávání a využití
>potřebný k tvorbě a mineralizaci kostí a zubů
>udržuje normální funkce imunitního systému
>udržuje normální svalové funkce

Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Dávkování:
Dospělí a mladiství od 15 let: 1 tobolka denně. Tobolka se polyká celá a zapíjí vodou nebo se její obsah vytlačí do jídla. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě. Upozornění >Doplněk stravy >Není vhodné pro děti do 15 let >Ukládejte mimo dosah dětí >Nepřekračujte denní doporučenou dávku >Není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu >Uchovávejte v suchu 25°C >Tobolky spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru >Vhodné celiaky, těhotné a kojící ženy >Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Vitamín B5 kyselina pantothenová 500 tablet

Vitamin B12 100 tablet

Riboflavin vitamín B2 10 mg 60 tablet

Organic Vitamin D 60 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie