Pure Magnesium 90 kapslí (Hořčík)

I
Z
K
 
Kód zboží:57064105
Výrobce:Nordbo
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:609 Kč
Sleva:10%
Cena:548 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Pure Magnesium 90 kapslí (Hořčík)

Nordbo Instant Magnesium obsahuje bisglycinát hořečnatý = organickou (chelátovou) vazbu biologicky vysoce dostupné formy hořčíku. Bisglicinát hořečnatý obsahuje hořčík vázaný na aminokyselinu glycin, který je organický a pro tělo velmi důležité - pomáhá celkové regeneraci.

Hořčík obsažený v doplňku se velmi rychle vstřebává, je šetrný k zažívacímu traktu a má vysokou biologickou využitelnost. Doplněk se hodí pro podporu aktivního životního stylu - vlastnosti hořčíku souvisí s činností svalů, s činností nervového systému, s prevencí křečí a s odplavováním kyseliny mléčné po námaze. Vlastnosti hořčíku rovněž souvisí se správným spánkovým cyklem a s aktivací vitamínu D (bez hořčíku tělo nedokáže vitamín D využít).

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Efektivní doplnění hořčíku
- Podporu aktivního životního stylu
- Podporu spánkového cyklu
Složení:
Bisglycinát hořečnatý, protispékavá látka rýžový extrakt, rostlinná kapsle (hypromelóza).
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Bisglycinát hořečnatý (20%)750 mg
z toho hořčík150 mg
Dávkování:
Berte 1-2 kapsle denně, nejlépe večer nebo po fyzické aktivitě. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 45-90 denních dávek. Upozornění: Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Selzin selen + zinek 60 tablet

Zinek 500 tablet

Potassium 300mg 120 kapslí

Vitality Magnesium Chelate 90 tobolek
Výrobky značky:

Kategorie