Aquamineral biokativ komplex 90 kapslí

I
Z
K
 
Kód zboží:37064021
Výrobce:VitaHarmony
Dostupnost:skladem
 
Cena:239 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Aquamineral biokativ komplex 90 kapslí

Unikátní doplněk stravy s obsahem bioaktivního komplexu minerálních látek z nejčistších přírodních zdrojů. Je bohatý na vápník, hořčík a dalších více než 70 minerálních látek – např. zinku, selenu, které vzájemně synergicky podporují působení v organismu.

Vápník společně s hořčíkem jsou významným stavebním kamenem kostí a zubů, jsou důležité pro správnou činnost svalů a podporují činnost nervové soustavy. Hořčík také významně přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Ve složení jsou i zkamenělé červené mořské řasy rodu Lithothamnion, do jejichž struktury se minerální látky z mořské vody průběžně zabudovaly ve formě uhličitanových solí.
Pro dosažení optimálního poměru aktivních látek v přípravku bylo množství hořčíku navýšeno přídavkem Aquaminu Mg z mořské vody.

Přípravek je vhodný při zvýšené potřebě vápníku v organismu – např. pro děti v období růstu, starší ženy nebo aktivní sportovce.
Složení:
Aquamin F z mořské řasy Lithothamnion - zdroj vápníku - uhličitan vápenatý, Aquamin Mg z mořské vody - Hydroxid hořečnatý, přídatné látky: obal kapsle: želatina, látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý.
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Hořčík155 mg
Vitamín D310 mg
Vitamín K150 mcg
Vápník400 mg
Zinek8.5 mg
Dávkování:
2 kapsle 1-2 denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

XXL Magnesium Citrát 400mg+vitamín B6 150 tbl

Prenavit 60 tablet

Zinc 50mg 90 tablet

Triple Zinc 25mg + Vitamin C 120 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie