Aktivní uhlí 20 kapslí

I
Z
R
 
Kód zboží:85206749
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:59 Kč
Sleva:27%
Cena:43 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Aktivní uhlí 20 kapslí

Aktivní uhlí je známé již řadu let. Má velkou adsorpční schopnost. Lze ho použít také při zvýšené tvorbě střevních plynů. Aktivní uhlí přispívá ke snižování nadměrné plynatosti po jídle, za předpokladu požití 1 g alespoň 30 minut před jídlem a 1 g krátce po jídle.
Složení:
1 kapsle obsahuje 206 mg směsi AKTIVNÍHO UHLÍ [200 mg aktivní uhlí, 6 mg protispékavá látka oxid křemičitý].
Obal kapsle: želatina.

Aktivní uhlí
má velkou adsorpční schopnost
lze ho používat také při zvýšené tvorbě střevních plynů
přispívá ke snížení nadměrné plynatosti po jídle
Dávkování:
5 kapslí nejlépe 30 minut před jídlem a 5 kapslí krátce po jídle. Kapsle se polykají celé a zapijí vodou nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody. Upozornění Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro bezlepkovou dietu. Při užívání s léčivy je nutné dodržovat interval alespoň 2 hodiny.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Digestive Elixir 50ml Organic

Antacid žvýkací 60 tablet ovocný

Třezalka 100 tbl.

+ Zero Ingwer 500 g zázvor
Výrobky značky:

Kategorie