Acai berry 100 kapslí

Z
I
 
Kód zboží:44067025
Výrobce:Golden-Nature
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:399 Kč
Sleva:8%
Cena:369 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Acai berry 100 kapslí

Plody Acai berry bychom mohli přirovnat k "vitamínové bombě", jelikož mezi látky obsažené v plodech patří: vitamíny skupiny B, vitamin C, vápník, hořčík, zinek, železo, antioxidanty, vlákninu, omegu 3,6 a 9 a mnoho dalších.

Golden Nature Acai berry 100 cps.


VYSOKÝ OBSAH SILNÉHO EXTRAKTU ACAI BERRY 5:1 V JEDNÉ KAPSLI 500 MG!Plody Acai berry rostoucí na exotické palmě Euterpe oleracea patří mezi klenoty Jižní Ameriky, konkrétně Amazonie již řadu let. Acai berry byla historicky využívána domorodými kmeny Amazonie a to zejména pro svůj pozitivní a blahodárný efekt na organismus. Zajímavostí o Acai je, že byla objevena před několika tísici lety, ovšem do povědomí západní veřejnosti se dostala teprve na konci 80 let.Acai berry patří mezi SUPERPOTRAVINY a není tomu jen tak.Plody Acai berry bychom mohli přirovnat k "vitamínové bombě", jelikož mezi látky obsažené v plodech patří: vitamíny skupiny B, vitamin C, vápník, hořčík, zinek, železo, antioxidanty, vlákninu, omegu 3,6 a 9 a mnoho dalších.

Golden Nature Acai berry je také velice silný antioxidant.
Složení:
Složení v jedné kapsli:
Acai berry (extrakt 5:1)- 500 mg
transparentní želatinová tobolka (hovězí želatina)
Dávkování:
Užívejte 2-4 kapsle 1x denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Upozornění: Doplněk stravy. Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním svitem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování 3 kapsle. Není vhodné kombinovat s alkoholem. Minimální trvanlivost do data uvedeném na obalu. Vyrobeno v ČR.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Citro Max Organic 50ml

Eleuterokok 100 + 100 kapslí

Lecitin 100 + 100 kapslí

Mladý ječmen 120 vegan kapslí
Výrobky značky:

Kategorie