Vitamine e minerali 120 x 1.2 g

I
Z
B
X
V
R
 
Kód zboží:12061005
Výrobce:Enervit
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:499 Kč
Sleva:25%
Cena:374 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Vitamine e minerali 120 x 1.2 g

Komplex 11 vitaminů a 9 minerálních látek. Přispívá např. k udržení normální funkce svalů (vitamin D a vápník), k ochraně buněk před oxidativním stresem (vitamíny E, C, B2), k přirozenému energetickému metabolismu a snížení únavy a vyčerpání (hořčík a železo).
Složení:
Sacharóza, mix minerálních látek (glycerofosfát hořečnatý, fosforečnan vápenatý, laktát železa, glukonát manganatý, glukonát zinečnatý, glukonát měďnatý, jodid draselný, seleničitan sodný), mix vitaminů (kyselina L-askorbová, D-alfa-acetát, pantothenát D-vápenatý, nikotinamid, mikrokapsulovaný vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselin), cholekalciferol, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, riboflavin, kyselina pteroil-monoglutaminová, D-biotin), plnidla: hydroxypropyl-celulóza, protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý.Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji.
Dávkování:
Denně užít dvě tablety a zapít sklenicí neperlivé vody.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Multivitamin fair power 60 tablet

CentralVita Refresh 250 tablet

100% Magnesium chelate 100% 416 g

Recovital plus C 500 tbl.
Výrobky značky:

Kategorie