AURIS Běžecký pás ovládaný gesty

 
Kód zboží:104130013
Výrobce:Spokey
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:23 987 Kč
Sleva:6%
Cena:22 630 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

AURIS Běžecký pás ovládaný gesty

První e-běžecký pás v České republice!

Běžecký pás je bezkonkurenční fitness stroj, který vám nejen umožní tvarovat postavu, ale také zlepšit kondici a posílit srdce. Elektrický běžecký pás je nejlepší osobní trenér, jakého můžete mít. Zvláště pokud bude vašim běžeckým pásem Spokey AURIS. První elektronický běžecký pás na českém trhu je nejlepším dárkem, který můžete dát svému zdraví! Zaprvé - jedinečný design. Díky modernímu, zjednodušenému designu a klasickým barvám se běžecký pás snadno přizpůsobí každému interiéru.

Za druhé - jeho funkčnost začíná na samém začátku. Díky možnosti složení a vestavěným transportním kolečkům můžete snadno umístit AURIS na požadované místo. Elektrický běžecký pás Spokey AURIS to je kvalita a technologie, které dosud na českém trhu nebyly. Co to znamená pro vás, jako pro uživatele? Řadu funkcí, které v jiném takovém zařízení nenajdete!

Inovace, které si zamilujete


K běžeckému pásu dodáváme SMARDBAND - CHYTRÝ NÁRAMEK, který bude vaším osobním asistentem při personalizaci tréninku. Stačí si pouze nainstalovat aplikaci GFit a poté spárovat smartband s mobilním zařízením. Aplikace je k dispozici pro Android 4.4 a vyšší nebo iOS 8.0 nebo vyšší.

Může být váš trénink snazší a ještě atraktivnější? Rozhodně! Důvody? Zaprvé - ovládání gesty. Stačí pohnout rukou směrem dovnitř nebo ven a běžecký pás podle vašeho pohybu zrychlí nebo zpomalí. To však není vše! První e-běžecký pás umožní přizpůsobit rychlost vaší srdeční frekvenci. A nejlepší na tom je, že to udělá zcela sám! To vše díky senzoru pulsu, který není standardně zabudován do madel běžeckého pásu, ale do smartbandu.

Nechcete trénovat sami? Potřebujete adrenalin? Vše, co musíte udělat, je použít aplikaci GFit na tabletu nebo telefonu během tréninku a budete moci trénovat s ostatními uživateli a neustále soutěžit! Aplikace má také možnost volby tréninkových plánů a možnost sledovat průběh tréninku.

Na e-běžeckém páse Auris si také užijete rychlý trénink, jelikož jeho maximální rychlost je 16 km/h. Můžete si také nastavit 15 různých úhlů sklonu běžeckého pásu.

Složení:
motor: max 3,0 HP
maximální rychlost: 16 km/h
regulace sklonu - Auto, 0-15 stupňů
displej: LED
rozměr: 187 x 87 x 118 cm
rozměr běžící plochy: 136 x 48 cm
rozměry po složení: 110 x 87 x 155 cm
rozměr balení: 190 x 93 x 35 cm
tloušťka pásu: 1,8 mm
možnost složení pásu
vestavěná kolečka pro snadnější manipulaci
bezpečnostní klíč
držák na telefon / tablet
měření tepové frekvence
typ odpružení: pryžové odpružení
maximální hmotnost uživatele: 130 kg
v balení: Smartband - chytrý náramek
HRC, Bluetooth, Gfit aplikace
váha netto: 80 kg
váha brutto: 90 kg
záruka: 5 let na rám a 2 roky na mechanické komponenty
certifikáty: CE, Rohs

SMARTBAND - CHYTRÝ NÁRAMEK
zobrazuje čas, kroky a měří puls
vyžaduje Android 4.4 nebo iOS 8.0 nebo vyšší
stupeň ochrany proti vniknutí vody IPX7 (ponoření do 1 m vody po dobu 30 min)
baterie Li 90mAh
materiál pásku: TPE
diplej: 0,91'
nabíjení: 2 hodiny
pohotovostní doba: 2 týdny
V této kategorii výrobků také nabízíme:

GATTACA Běžecký pás

EVEN 3 Běžecký pás s madlem a držákem tabletu

EVEN 1 Běžecký pás bez snímače rychlosti

FORRO Běžecký pás, 15.6” dotykový displej
Výrobky značky:

Kategorie