Kinesiology tape hedvábí 5cm x 5m

 
Kód zboží:075250011
Výrobce:Epos
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:339 Kč
Sleva:10%
Cena:305 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Kinesiology tape hedvábí 5cm x 5m

Vysoce kvalitní kinesiologická páska EPOS s obsahem 97% hedvábí .šíře 5cm, délka 5m. Kinesiologická páska EPOS je zabalena v praktické krabičce, která umožnuje snadnou manipulaci při používání. Možnost výběru různých barev pásky.

O KINESIOTEPINGU

Kinesiotaping byl vyvinut na počátku sedmdesátých let panem dr. Kenzem Kasem.

Kinesis = pohyb
Tape = páska

Kinesiotaping je léčebná technika, jejímž účelem je efektivní léčba pohybového aparátu, ovlivnění bolesti a také prevence při přetížení, jak při amaterském, tak při vrcholovém sportování.

FUNKCE KINESIOTAPINGU:

• Relaxace namožených, natažených nebo natržených svalů
• Stimulace oslabených svalových partií
• Uvolnění zatuhlých svalů
• Zredukování bolesti, otoků a modřinv • Korekční techniky - mechanické, fasciální, prostorové, funkční a další
• Snížení křečí a rizika poškození svalů
• Podpora lymfatického systému

Kinesologická páska EPOSTAPE je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny, která zaručuje pružnost, prodyšnost a komfort při používání. Hypoalergení akrylové lepidlo, které páska obsahuje, je velmi šetrné k pokožce a zároveň je voděodolné a zcela bez latexu. Různé barvy pásek EPOSTAPE nemají na její funkci vliv. Dalším velkým pomocníkem je CROSSTAPE neboli Křížové pásky (mřížkované pásky). Křížové pásky byly původně vyvinuty korejským lékařem AEO KANGEM, a to za účelem fůze mezi orientální a západní medicínou. Firma EPOSTAPE pozvedla tuto myšlenku a vyvinula vysoce kvalitní EPOS CROSSTAPE. Křížové pásky se aplikují na akupresurní body na těle, a tím se uvolňuje daná oblast a snižuje se její bolestivost. Díky hypoalergennímu akrylovému lepidlu je dobře snášen pokožkou a je také voděodolný.

EPOSTAPE a CROSSTAPE se mohou používat současně.

Upozornění:
Před prvním použitím pásky (EPOSTAPE A CROSSTAPE) doporučujeme vyhledat osobu, která má s aplikací zkušenosti a použití s ní zkonzultovat.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Neoprénový držící pás na sáčky hot cold

Neoprenový pás na pytel na led

Chladící syntetický ledový spray 200ml

Bioplast tejpovací páska 7.5cm x 4.5m
Výrobky značky:

Kategorie