Caffeine jet 200 Fair power 500 ml

S
E
Q
D
X
F
V
 
Kód zboží:50104011
Výrobce:Survival
Dostupnost:skladem
 
Cena:213 Kč vč. DPH

Tento výrobek najdete také ve výprodeji za 169 Kč! Klikněte zde »
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Caffeine jet 200 Fair power 500 ml

Kofein je často vyhledávanou látkou sportovci usilující o redukci tuku, ale také všemi, kteří chtějí snáze odolávat únavě, oddálit spánek nebo podat maximální výkon při sportovních či jiných fyzicky namáhavých aktivitách.

Obsahuje v každé pitné monodóze maximálně účinnou dávku kofeinu - 200 mg. Neobsahuje prakticky žádné cukry (pouze 0,06 g v každé monodóze) ani tuky.

Caffeine Jet 200 Fair Power® je vhodný pro všechny sportovce se silovým zaměřením (kulturistika, fitness, silový trojboj), ale také pro sportovce silově-vytrvalostních či ryze vytrvalostních sportů.
Složení:
Voda čištěná, kofein, regulátor kyselosti kyselina citronová, sladidlo sukralóza, přírodní aroma grep, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), přírodní aroma pomeranč, barvivo E124.
Nutriční informace v jedné dávce:
Kofein200 mg
Dávkování:
1 odměrka (25ml). U kratších a silových sportovních aktivit je možné použít dávku cca 20 minut před zahájením sportovního výkonu. U vytrvalostních sportů lze dávku rozdělit na dvě části s použitím před a v průběhu výkonu. Výrobek je možné přímo vypít bez jakéhokoliv ředění. Nepoužívejte před spaním.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

ECA 90 kapslí

Natural Caffeine PurCaf 60 vege caps

Caffeine energy 90 kapslí

Caffeine + Synephrine 90 tablet
Výrobky značky:

Kategorie