Phytolax 10 kapslí

Z
I
 
Kód zboží:85291315
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:86 Kč
Sleva:12%
Cena:76 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Phytolax 10 kapslí

PHYTOLAX 10 KAPSLÍ

Přírodní přípravek s obsahem 7 bylin a extraktů, který je určený na podporu správného trávení a jeho bezproblémového fungování. Jitrocel udržuje střevní mikrobiální rovnováhu a podporuje trávení a čištění těla.

POUŽITÍ
JITROCEL KOPINATÝ
harmonizuje trávení
pomáhá růst zdravým bakteriím v našem zažívacím traktu
přispívá k pročištění organizmu
LOPUCH VĚTŠÍ
podporuje trávení
KRUŠINA OLŠOVÁ
má příznivý vliv na normální funkci střevního traktu
KOPR VONNÝ
usnadňuje trávení
pomáhá podporovat normální funkci jater a žlučových cest
přispívá ke stimulaci produkce trávicích tělních tekutin
Složení:
1 kapsle obsahuje 450 mg směsi PHYTOLAX [meruňka (Prunus armeniaca) sušený extrakt plodu 90 mg, jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) sušený list 90 mg, lopuch větší (Arctium lappa) sušený extrakt kořene, švestka (Prunus domestica) sušený extrakt plodu 45 mg, krušina olšová (Rhamnus frangula) sušený extrakt listu 45 mg, kopr vonný (Anethum graveolens) mletá semena, proso seté (Panicum miliaceum) extrakt ze semen].

Obal kapsle: želatina.

OBSAH

Lepek (mg/kg) < 5,0
Vláknina (g/100 g) 21,1
Dávkování:
1 – 2 kapsle denně před jídlem, dle potřeby. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Doporučujeme zvýšit celkový denní příjem tekutin. UPOZORNĚNÍ Doplněk stravy Není vhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy Ukládejte mimo dosah dětí Nepřekračujte denní doporučenou dávku Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu Uchovávejte v suchu do 25 °C Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru Vhodné pro celiaky Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Štítná žláza 2 x 60 kapslí

Probiotics20 30 kapslí

Lepicol 180 g vláknina živé kultúry

Žíly a cévy 60 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie