Lepicol Lighter 30 x 3 g

I
Z
D
R
 
Kód zboží:85203561
Výrobce:Probiotics international
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:330 Kč
Sleva:40%
Cena:199 Kč vč. DPH

akce platná 16.11.2019 - 24.11.2019
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Lepicol Lighter 30 x 3 g

Lepicol Lighter je vědecky vyvinutý, synergický přípravek s vysokým obsahem vlákniny, obsahující dále 7 kmenů probiotických kultur, chróm, esenciální minerál, který pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi, glukomannan, rostlinnou vlákninu, která pomáhá při snižování hmotnosti, pokud je součástí nízkoenergetické diety a jemné psyllium, které přispívá k udržování normálního pohybu ve střevech.
Složení:
Konjak glukomanan, psyllium (plantago ovata), živé kultury (viz. níže), chróm pikolinát (50mcg v 1 sáčku°)
°poskytuje 125% RHP (referenční hodnota příjmu) v 1 sáčku, tj. ve 3 gramech.

Množství probiotických kultur:
200 miliónů CFU/g, což je 1,8 miliardy CFU/denní dávka

Alergeny
Může obsahovat sóju a mléko, protože tyto suroviny se používají při kultivaci probiotik.
Stopy mléka jsou v množství, které by nemělo mít vliv na lidi s laktózovou intolerancí.
Dávkování:
Rozmíchejte 1 sáček ve sklenici vody nebo ovocné šťávy (cca 200 ml) a vypijte 10 minut před jídlem. Můžete zapít ještě jednou sklenicí vody. Takto užívejte 3x denně. Děti: rodiče by se měli poradit vždy s lékařem, než začnou Lepicol Lighter podávat dítěti. Těhotné a kojící ženy: doporučujeme vždy konzultaci s lékařem před užíváním jakéhokoliv doplňku stravy. Upozornění Užívání Lepicolu bez tekutin může způsobit, že se začnete dusit. Proto vždy Lepicol řádně zapijete, nejlépe množstvím 200-250 ml na 1 sáček Lepicolu. Pokud jste v nedávné době prodělali nějakou operaci střev či máte jiné střevní obstrukce, konzultujte vždy uživání Lepicolu se svým lékařem. Pokud kdykoliv v průběhu uživání Lepicolu pocítíte nějaké potíže, přestaňte s jeho užívání a poraďte se s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy by neměl být užíván jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Inulin 200g

Colonfit 180 kapslí

Lactalin 6000 FCC 150 kapslí (balení na doma)

Colonfit 180 g
Výrobky značky:

Kategorie