Ekdybol 500 kapslí BCAA + Ecdysteron

E
Q
B
S
X
V
 
Kód zboží:53095003
Výrobce:NutriStar
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:1 125 Kč
Sleva:34%
Cena:739 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Ekdybol 500 kapslí BCAA + Ecdysteron

Směs větvených aminokyselin a 5 mg ekdysteronu v želatinové tobolce.


Ekdysteron (beta-ekdyson, 20-hydroxyekdyson) je rostlinného původu, podporuje stavbu svalové tkáně (anabolizuje), zesiluje proteosyntézu v játrech, retenci dusíku v organizmu, zlepšuje metabolizmus glukózy, má silné adaptogenní a antihypnotické účinky, chrání játra a srdce, zlepšuje zásobení mozku kyslíkem. Zlepšuje reakci organizmu při podání BCAA na lačno i po jídle. Celková účinná dávka ekdysonu činí 15-30 mg denně, rozdělená během dne. Vzhledem k poměrně silným stimulačním účinkům výrobek není vhodný před spaním, ale může se použít při potřebě zvýšení duševní výkonnosti. U ekdysteronu jsou také popisovány účinky na zvýšení potence.
Složení:
L-Leucin, L-valin, L-izoleucin, ekdysteron (20-hydroxyekdyson). Želatinová tobolka.

Nutriční hodnota ve 100 g výrobku (v 1 tobolce):

Energetická hodnota 1507 (7,84) kJ, 355 (1,85) kcal. Bílkoviny 86,5 (0,45) g, z nich leucin 30 (0,15) g, valin 18 (0,09) g, isoleucin 17 (0,08) g. Sacharidy 0 g. Tuky (ekdysteron) 0,9 (0,005) g.

Dávkování:
1-2 tobolky čtvrt hodiny před jídlem, zapíjet vodou. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nejvyšší doporučená denní dávka 5 tobolek se nesmí překročit. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby s alergií na použité suroviny, při těžší hypertenzi, poruše srdečního rytmu, akutní infekci, psychóze, demenci. Při sklonu k hypoglykémii (nebo po tělesné zátěži) je nutný současný příjem sacharidů. U diabetiků může zesilovat reakci na inzulín nebo perorální antidiabetika. Výrobek může zesílit proteosyntézu (růst svalů), je vhodný vyšší přívod bílkovin. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků! Skladuje se při teplotě do 25oC v suchém prostředí.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Gynostemma leaf tea ( Jiaogulan ) 50 g

Rhodiola Rosea 90 kapslí

Testo F-200 testofuel 100 tablet

Siberian ginseng tincture 100ml Eleutherococc
Výrobky značky:

Kategorie