Amino Stim 300 g

B
S
Q
R
E
X
M
O
 
Kód zboží:83209701
Výrobce:USN
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:1 090 Kč
Sleva:33%
Cena:727 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Amino Stim 300 g

USN Amino Stim je směs složená z nejrůznějších složek pro získání energie před tréninkem, podporu výdrže během tréninku a rychlou regeneraci po tréninku. Obsahuje směs rozvětvených aminokyselin, jako jsou esenciální aminokyseliny L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin. Tyto tři aminokyseliny tvoří více jak 1/3 všech kosterních svalů v lidském těle a hrají důležitou roli při syntéze bílkovin a tedy nárůstu svalové hmoty a dalších buněčných a hormonálních funkcí. Dále obsahuje L-Glutamin, který je nejhojnější v lidském těle a je pravděpodobně nejdůležitejší aminokyselinou při růstu svalů. Amino stim byl vyvinut pro zvýšení výkonnosti během celého tréninku a urychlení regenerace. Hydromax je patentovaná směs s vysokým obsahem glycerolu. Snadno se vstřebává a distribuuje v intracelulárním prostoru, pozitivně ovlivňuje osmolaritu a udržuje dostatečnou hydrataci. Amino Stim je proto vhodný pro vytrvalostní silový trénink.
Složení:
Směs Focus Energy a Recovery (Taurin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-threonin, L-histidin, L-methionin, L-lysin, DL-fenylalanin, L-glutamin, HydroMaxTM, Betain Anhydrid (BetaPower®), Agmatine sulfát (Agmapure®), L-tyrosin, Cholin bitartrát, TeaCrineTM, Kofein anhydrid), Kyselina citronová, Příridní a průmyslové aroma, Sladidla (Sukralosa, Acesulfam draselný), Oxid křemičitý, Barvivo (Červená řepa).
Dávkování:
1-2 odměrky rozmíchejte v 250 - 500 ml studené vody. Dobře protřepejte po dobu nejméně 30 sekund. Maximální doporučená denní dávka jsou dvě odměrky. Pro zvýšení energie vezměte 1-2 odměrky ráno, mezi jídly nebo 20-30 min před tréninkem. Pro hydrataci a zotavení vezměte 1-2 odměrky po tréninku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Upozornění: Obsahuje kofein, proto doporučujeme konzumovat produkt do 5 h odpoledne. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Trpíte-li zdravotními obtížemi, konzultujte nejprve užívání přípravku s lékařem. Dodržujte pitný režim, doporučuje se 8 - 10 sklenic vody denně. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší 18 let. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Doporučený denní příjem je pro dospělého člověka 8400kJ/2000kcal. Může obsahovat rezidua mléka, sóji, vajec, arašídů, sezamu, ořechů, ryb, korýšů, a pšenice.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Muscle Bomb 600g

Boost elite 60 kapslí

Wizard gel 20 x 80 g

BS BLADE 2.0 preworkout 200g mango meloun
Výrobky značky:

Kategorie