ostatní » 


FreeAngin spray 25 ml

I
Z
 
Kód zboží:85990001
Výrobce:Terezia
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:179 Kč
Sleva:44%
Cena:101 Kč vč. DPH

Tento výrobek najdete také ve výprodeji za 99 Kč! Klikněte zde »
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

FreeAngin spray 25 ml

FreeANGIN sprej byl vyvinut pro rychlou úlevu při bolestech a škrábání v krku. Tvoří jej silná kombinace rakytníkového oleje, extraktů ze šalvěje, měsíčku, heřmánku a máty peprné a lze ho využít pro zmírnění podráždění sliznice ústní dutiny a hltanu po chirurgických zákrocích, nebo jako konejšivou spršku na podrážděné hlasivky. Emulze vytváří na postiženém místě ochranný film, který zabraňuje vysušování sliznice, a současně zamezuje škodlivým mikroorganizmům proniknout do těla. Sprej FreeANGIN tak dokazuje velikou pravdu, že síla léčivých bylinek se vždy pojí s láskyplnou ochranou, která je pro bylinky tak příznačná.

ke zmírnění podrážděné sliznice ústní dutiny a hltanu po chirurgických zákrocích a po zánětech spojených s nachlazením nebo bolestí v krku
napomáhá k udržení vlhkosti a elastičnosti sliznice
zmírňuje nepříjemný pocit bolesti v krku
Složení:
Rostlinný olej, rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil), extrakt z listů šalvěje lékařské (Salvia officinalis), extrakt z květů měsíčku lékařského (Calendula officinalis), extrakt z heřmánku pravého (Chamomilla recutita), extrakt z listů máty peprné (Mentha piperita).
Dávkování:
FREEANGIN sprej je určený pro děti od 2 let. Děti do 6 let musí užívat přípravek pod dohledem dospělých. Užívejte 3x denně 2-3 vstřiky do krku až do odeznění onemocnění. Před použitím protřepejte lahvičku s otočným aplikátorem. Otočte aplikátor o 90 stupňů proti směru hodinových ručiček. Vystříkejte ústní dutinu a hrdlo stlačením otočného aplikátoru dvakrát až třikrát. Po aplikaci se doporučuje nejíst a nepít minimálně 30 minut. Upozornění Zdravotnický prostředek Pozorně si přečtěte návod na použití. Skladujte na suchých místech, která jsou chráněna před přímým působením slunečních paprsků, při teplotě od 15 °C do 25 °C. Po otevření balení je doba použitelnosti 3 měsíce.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Sada 3 píšťalky s různým tónem mincí pouzdro

Adventní sada BIO 37,5 g porcovaný čaj

Píšťalka bez kuličky 110 dB s poutkem

Jablíčko z pece BIO 45 g porcovaný
Výrobky značky:

Kategorie