Femine Collagen 100 tablet

G
I
Z
R
K
 
Kód zboží:53073011
Výrobce:Nutristar
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:269 Kč
Sleva:15%
Cena:229 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Femine Collagen 100 tablet

Složení výrobku Femine Collagen vychází z dlouholetých poznatků a výsledků vědeckého výzkumu. Vychází z poznatku, že hlavní stavební látkou vlasů, nehtů, pokožky a pojivové tkáně (šlachy, chrupavky) je kolagen. Kolagen je bílkovina, která se skládá převážně z esenciálních aminokyselin a tvoří téměř 30 % proteinů v lidském těle. Jedná se o vláknitou složku, zajišťující pevnost a pružnost, je nezbytná při boji proti stárnutí.

Jelikož je kolagen ve své přírodní formě pro člověka těžko stravitelný a i jeho využitelnost ve výživě je velmi nízká, používá se v doplňcích stravy a ve speciální výživě upravená forma kolagenu, tzv. kolagenní hydrolyzát nebo také hydrolyzovaný kolagen. Touto úpravou se docílí toho, že se zkrátí molekulové řetězce kolagenu a ten se pak stává stravitelnějším, je podstatně zvýšena jeho využitelnost v lidském metabolismu.

Pro dosažení maximální účinnosti výrobku Femine Collagen pro posílení, obnovu a výživu vlasů, nehtů, pokožky a pojivových tkání, je hydrolyzovaný kolagen doplněn o další důležité pomocné látky:

Glukosamin – je látka vyskytující se v lidském těle, její význam spočívá především v tom, že dodává vlasům, nehtům, pokožce a pojivovým tkáním jejich pružnost.
Chondroitin – je složkou buněčné hmoty pojivových tkání, je důležitý pro vázání vody, čímž dodává elasticitu.
Inositol - podílí se na zdravém stavu pokožky a vlasů, snižuje hladinu cholesterolu a šetří bílkoviny (aminokyseliny) při redukčních dietách. Nedostatek bílkovin může zhoršovat stav kloubů, pokožky, vlasů a nehtů, včetně snížení obranyschopnosti organismu.
Kyselina askorbová (vitamín C) - je klíčový vitamín pro novotvorbu pojivové tkáně.
Taurin - je sirná beta-aminokyselina, která celkově ovlivňuje metabolismus sirných aminokyselin a novotvorbu bílkovin. Působí příznivě na játra.
Zinek - podporuje novotvorbu bílkovin, zvyšování imunity, je obsažen ve zvýšené míře ve vlasech, podporuje účinnost vitamínu A, hojení ran a novotvorbu pojivové tkáně. Zabraňuje tvorbě bílých skvrn na nehtech a tvorbě akné.
Lysin - je významnou aminokyselinou pro tvorbu pojivové tkáně a především zvýšení její pevnosti.
Extrakt zeleného čaje - omezuje rozpad pojivové tkáně, zlepšuje prokrvení a zvyšuje imunitu (snižuje záněty).
Niacin (vitamín sk. B) - ovlivňuje prokrvení tkáně a je to vitamín, nutný pro tvorbu bílkovin (kolagen je bílkovina).
Biotin (vitamín sk. B) - podporuje zdravý stav kůže, slizničních membrán a vlasů. Je nutný pro tvorbu bílkovin.
Vitamin A - ovlivňuje tvorbu proteoglykanů a bílkovin. Kyselina pantotenová (vitamín sk. B) - udržuje zdravý stav kůže a jater, jejichž fungování ovlivňuje celkový zdravotní stav a metabolismus.
Kyselina listová (vitamín sk. B) - je nutná pro tvorbu bílkovin a metabolismus aminokyselin.
Riboflavin (vitamín B2) - přispívá k zachování zdravé kůže a sliznic. Vyšší příjem podporuje novotvorbu bílkovin.
Jód - podporuje novotvorbu bílkovin.
Složení:
Hydrolyzovaný kolagen (54,66%), glukosamin sulfát 2KCl, taurin, inositol, lysin hydrochlorid, maltodextrin, sojový lecithin, extrakt zeleného čaje beztheinový. Vitamíny: kyselina l-askorbová, nikotinamid, riboflavin, pantothenan vápenatý, octan retinolu, kyselina listová, d-biotin. Stopové prvky: Citronan zinečnatý, jodid draselný. Pomocné tabletovací protispékavé látky: Stearan hořečnatý, talek, oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý. Aroma. Sladidlo sukralóza.
Výživová hodnota 1 tablety (1 g):

Energetická hodnota 11,98 kJ (2,83 kcal)

Bílkoviny 0,621 g, sacharidy 0,001 g, tuky 0,007 g, vitamin A 43,7 ug (5,5 % DDD), vitamin B2 (riboflavin) 2,74 mg (193 % DDD), nikotinamid 2,7 mg (16,9 % DDD), kyselina pantothenová 2,2 mg (36,7 % DDD), kyselina listová 55 ug (27,5 % DDD), biotin 273 ug (546 % DDD), vitamín C 4,4 mg (5,5 % DDD), zinek 0,55 mg (5,5 %), jód 8,2 ug (5,47 % DDD), inositol 54,6 mg, lysin HCl 54,6 mg, glukosamin sulfát 2KCl 109 mg, taurin 82 mg, extrakt zeleného čaje 10,9 mg.

DDD – denní doporučená dávka.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota11.98 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0.001 g
Bílkoviny - proteiny0.621 g
Tuky0.001 g
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Vitamín A - retinol43.7 mg
Vitamín B2 - riboflavin2.74 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová2.2 mg
Vitamín C4.4 mg
Vitamín H - biotin273 mcg
Jód8.2 mcg
Nikotinamid2.7 mg
Zinek0.55 mg
Aminokyseliny v 1 tabletě:
L-lysin HCL54.6 mg
Taurin82 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
Extrakt ze zeleného čaje10.9 mg
Glukosamin sulfát109 mg
Inositol54.6 mg
Dávkování:
Doporučená denní dávka 3 tablety. Užívat nejlépe po jídle. Nevhodné v těhotenství a při kojení, a pro osoby s nesnášenlivostí na některou z uvedených složek. Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v suchu a teplotě do 25 oC. Skladování v chladnu a temnu prodlužuje trvanlivost výrobku.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Glukosamin 700 mg 100 kapslí

Verisol Collagen 500 ml

Chondroitin 400 mg 100 kapslí

Kolagen 100 tablet
Výrobky značky:

Kategorie