ALAVIS MAXIMA TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ 700G + ALAVIS MAXIMA TRAU-MAX 30G, LIMITOVANÁ EDICE

G
I
Z
K
 
Kód zboží:38073006
Výrobce:Alavis
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:1 499 Kč
Sleva:13%
Cena:1 299 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

ALAVIS MAXIMA TRIPLE BLEND EXTRA SILNÝ 700G + ALAVIS MAXIMA TRAU-MAX 30G, LIMITOVANÁ EDICE

Komplexní výživa pro lidské klouby. Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM Lignisul® a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.

Obsažené složky:
- MSM Lignisul®: často nazývaný jako zázračná ingredience, důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání a kloubních chrupavek.
- Glukosaminsulfát: přirozená součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny.
- Chondroitinsulfát: přirozená a nezbytná součást kloubní chrupavky.
- Kolagen typ I získávaný z chrupavek mořských ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss®: šlachy, vazy, kosti.
- Kolagen typ II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss®: kloubní chrupavky.
- Vitamin C: přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Pro zachování kvality produktu nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky. Do doplňku je přidáván jablečný pektin, jehož barva je proměnná z bílé barvy na světle hnědou. Z tohoto důvodu se může lišit i barva prášku v tomto produktu. Změnou barvy není nijak dotčena kvalita ani kvantita aktivních látek.

Jaké jsou rozdíly mezi veterinárním přípravkem Alavis Triple Blend a humánní verzí těchto přípravků?

Lidé opravdu nejsou koně, na druhou stranu účinné látky, obsažené ve veterinárním přípravku Alavis Triple Blend, jsou totožné jako u přípravků pro lidi. Jmenovitě jsou to glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, přírodní minerál MSM a značkové kolageny Collyss a Cartidyss. Alavis Triple Blend navíc obsahuje pouze látky z přírodních zdrojů, je zcela čistý, bez konzervantů a aditiv.

Obecně však lidem nemůžeme doporučit užívání veterinárních přípravků, protože ne všechny veterinární přípravky nebo doplňky krmiva mají identické složení, které se používá v humánních produktech nebo léčivech. Tyto produkty mohou obsahovat specifické látky, např. vyšší koncentrace konzervantů a jiných aditiv a barviv, které nemusí být vhodné pro člověka.

Společnost Alavis si 100% stojí za všemi svými přípravky, a to nejen za veterinárními přípravky Alavis, ale také za humánní verzí těchto přípravků. Humánní verze je složením identická s veterinárním přípravkem Alavis Triple Blend, je kontrolovaná, vyráběná s naprosto stejnou péčí, o čemž svědčí i poslední státní kontrola, kdy byly odebrány vzorky kloubního přípravku Triple Blend. Tato kontrola potvrdila jeho kvalitu. Není tedy pravda to, že Alavis Triple Blend veterinární je účinnější a kvalitnější než humánní Alavis Maxima nebo Barny´s Triple Blend. Jediný rozdíl mezi těmito přípravky je, že na etiketě Alavis Maxima Triple Blend nebo Barny´s Triple Blend je určeno přesné dávkování pro lidi, a to je jedna odměrka denně. Pro koně se odměrek aplikuje 5 a více, dle jejich váhy. Doporučujeme tedy užívat humánní verze přípravku Triple Blend, protože na etiketě je uvedeno přesné dávkování pro lidi.

Triple Blend, na rozdíl od tabletových či kapslových forem přípravků na klouby, neobsahuje žádná plnidla, barviva a další aditiva, je zcela přírodní a neobsahuje pro lidský organizmus žádné škodlivé látky. A to z důvodu, že je podáván špičkovým závodním koním, např. ve stáji Alavis nebo prestižní stáji Valencio-Holčák. Znovu zdůrazňujeme, že je zbytečné užívat pro humánní účely veterinární Alavis Triple Blend, protože Triple Blend pro lidi je zcela identický.
Složení:
MSM Lignisul® (methylsulfonylmethan) v koncentraci 99,97 %, glukosaminsulfát 2KCl (z korýšů), chondroitinsulfát, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss® (z ryb), vitamin C, hydrolyzovaný kolagen I. typu Collyss® (z ryb).
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín C19.3 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
Chondroitin sulfát652 mg
Glukosamin sulfát1565 mg
Kolagen typ I15 mg
Kolagen typ II22.5 mg
MSM – methylsulfonylmethan1958 mg
Dávkování:
Užívejte 1 odměrku 1x denně rozmíchanou v minimálně 200 ml vody. Užívat můžete s jídlem, dobře zapijte.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

MC Osteo DW 90 tablet

XXL Vita Triplex 6 plus 250 tablet

Gelacys 120 tobolek

Chondroitin sulfát 400mg 100 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie