Keto Collagen + MCT 150g

Z
I
R
K
 
Kód zboží:73072015
Výrobce:Puhdistamo
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:332 Kč
Sleva:12%
Cena:293 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Keto Collagen + MCT 150g

PREMIUM KETO KOLLAGEN + MCT (Keto Kollageeni + MCT)

Doplněk stravy.

Unikátní kolagenový produkt
Pro podporu redukčních diet
Pro podporu prodlouženého půstu (lehká snídaně)
Kolagen BodyBalance® + MCT tuky + vláknina
Kolagen od špičkové společnosti Gelita
MCT tuky z kokosu
Vláknina Sunfiber®
Holistické (celostní) složení produktu
Vynikající biodostupnost
Prémiová kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní složky
Prémiová čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel

Keto Collagen + MCT je komplexní doplněk určený pro náhradu pevné stravy nebo pro podporu jakéhokoli typu redukční diety. Poskytuje tělu tři hlavní složky (stavební látku, palivo a vlákninu) nutné pro jeho fungování v případě, že chceme nahradit pevnou stravu a podpořit spalování nadbytečného tuku. (Viz - Benefity MCT tuků nejen při přerušovaném půstu).

Keto Collagen + MCT lze konzumovat samostatně, jako součást smoothies, kávy nebo jiných nápojů.

Kolagen BobyBalance® = stavební látka – nejvíce zastoupený protein v lidském těle, který je důležité pro téměř všechny druhy tkání, od kostí, přes šlachy, svaly, až po kůži. Je doslova a do písmene stavební látkou pro celé tělo, jeho vlastnosti přímo souvisí se stavem svalů, zažívacího traktu, ale i psychickou kondicí.

Společnost Gelita, renomovaný německý výrobce špičkových doplňků stravy, který stojí mj. za úspěšnými kolagenními peptidy Verisol®, nyní vyvinula novinku - kolagen BodyBalance® zaměřený na oblast aktivního životního stylu, spalování nadbytečného tuku, budování čisté svalové hmoty a tzv. body mass index. Účinnost kolagenu BodyBalance® potvrzují zkušenosti zákazníků i odborné studie: https://www.gelita.com/en/products/collagen-peptides/bodybalance

MCT tuky = palivo a zdroj energie – triglyceridy se středně dlouhým řetězcem neboli MCT je speciálními druhy tuků obsaženými mimo jiné v kokosovém oleji. Tělo je zpracovává jiným způsobem než klasické – jsou ihned využívány pro tvorbu energie ATP a nejsou ukládány ve formě tukových buněk. Oproti sacharidům mají navíc dvojnásobnou energetickou hodnotu

Vláknina Sunfiber® = očista a pocit plnosti – vláknina je nezbytná součást lidské stravy, pročišťuje střeva, pomáhá jim pracovat, nepřímo snižuje glykemickou hodnotu jídel, navozuje pocit plnosti a zároveň funguje jako prebiotikum. Výhodou vlákniny Sunfiber je, že na rozdíl od mnohých jiných podobných produktů nezpůsobuje nadýmání.

Prodloužený půst - Metoda Brave

Keto Kollagen + MCT lze využít pro podporu přerušovaného půstu. Přerušovaný půst je velmi oblíbeným a silným trendem! Jedná se starou a účinnou metodu restartu organizmu postavenou na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menších s jídlem. Nejznámější jsou dva systémy přerušovaného půstu:

16/8 - 16 hodin půstu a 8hodinové okno pro jídlo – doporučováno spíše pro muže
14/10 - 14 hodin půstu a 10hodinové okno pro jídlo – doporučováno spíše pro ženy
Doporučujeme vám sofistikovanou metodu Brave! Jak na to? Je to jednoduché, ráno si dáte malou svačinku (Keto MCT), která Vám pomůže půst prodloužit a netrpět. Pokud jste jedli naposledy v 19:00 hod a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12ti hodinový půst.

My doporučujeme půst prodloužit na 14 až 16 hodin, to znamená poslední jídlo v 19:00 a první v 9:00, postupně až v 11:00.
A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí pro lehkou restartující snídani využít doplněk Keto MCT. Velmi decentně vás zasytí a pomůže metabolismu pracovat na očistě delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se cítit lépe.

Produkt neobsahuje laktózu, mléko a lepek.

Vyvinuto a vyrobeno ve Finsku.
Složení:
Kolagenové peptidy Bodybalance®, MCT - triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, akáciová vláknina, rozpustná vláknina Sunfiber®.

Kolagenové peptidy s MCT.

Výživové údaje: 100 g 5 g
Energetická hodnota 1084 kJ / 415 kcal 54 kJ / 21 kcal
Tuky 21,9 g 1,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny 21,9 g 1,1 g
Sacharidy 1,1 g 0,06 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 12,8 g 0,6 g
Bílkoviny 60,7 g 3 g
Sůl 1,3 g 0,07 g
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1084 kJ
Sacharidy - uhlohydráty1.1 g
Sůl1.3 g
Tuky21.9 g
Vláknina12.8 g
Z toho cukry0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny21.9 g
Bílkoviny - proteiny60.7 g
Energetická hodnota415 kCal
Dávkování:
Přidejte 5 - 10 g (1 - 2 polévkové lžíce) do svého oblíbeného nápoje. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 15 - 30 dávek. Upozornění: Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Chraňte před světlem.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Beauty Hyaluron 150g

Collagen Kollageeni 300g natural

Colagenova 30 tobolek

Be my star Collagen 90 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie