Vital MSM aktiv 175 tablet

G
I
Z
K
 
Kód zboží:91072011
Výrobce:Best Body nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:576 Kč
Sleva:10%
Cena:519 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Vital MSM aktiv 175 tablet

Ideální doplněk k pokrytí životně důležitých látek pro podporu metabolické kúry nebo v období redukce. Jedná se o kombinaci methylsulfonylmethanu (MSM), galaktooligosacharidů (GOS) a vitaminu C.

Vitamíny jsou základní živiny. Lidské tělo si je nedokáže samo vyrobit, což znamená, že mu musí být zpřístupněny prostřednictvím potravin nebo doplňků.

Během léčení metabolismu potřebuje tělo dobře fungující energetický metabolismus.
Vitamin C, který obsahuje, pozitivně přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. To je důležité pro generování energie, což má zase velký význam pro udržení základních funkcí v těle. Vitamin C navíc pomáhá snižovat únavu, pozitivně přispívá k normálnímu imunitnímu systému a k normální funkci kostí a chrupavek.

Methylsulfonylmethan (MSM) je organická sloučenina síry. V těle je síra nezbytná pro životně důležité funkce. Pomocí ní lze vytvářet a regenerovat buňky a tkáně. Síra je také důležitá pro tvorbu hormonů, životně důležitých antioxidantů, enzymů a bílkovin.

Galaktooligosacharidy (GOS) odkazují na více cukrů, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Podle mnoha studií mají GOS probiotický účinek. To znamená, že nestravitelné složky potravin selektivně podporují růst nebo aktivitu jedné nebo více bakterií tlustého střeva, které jsou zásadní pro lidské zdraví.

Při snižování tělesné hmotnosti probíhá v těle mnoho procesů restrukturalizace a obnovy. Tak vznikají takzvané „reaktivní kyslíkové sloučeniny“, které mohou buňky poškodit.
Složení:
77,4% methylsulfonylmethanu (OptiMSM ®), 15,2% galaktooligosacharidu (obsahuje laktó), stabilizátor (fosforečnan vápenatý), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), kyselina L-askorbová, L-tyrosin.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín C12 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Tyrosin10 mg
Dávkování:
7 tablet denně.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

MSM 100 cps.

HL Arthrostack 120cps + vitamín C 60cps

Proflex 90 tablet

Mořský kolagen originál prémium 200 g
Výrobky značky:

Kategorie