Carnbol extra 120 tablet

D
Q
E
I
Z
X
V
 
Kód zboží:46034001
Výrobce:Carne Labs
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:599 Kč
Sleva:45%
Cena:329 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Carnbol extra 120 tablet

Tabletová forma doplňku výživy - určena pro nejnáročnější konzumenty, sportovce a lidi, kteří chtějí snížit tělesnou hmotnost a zároveň ochránit svalovou hmotu před nadměrným katabolismem.

Citrullin mimo jiné zvyšuje vnitřně úroveň plasmatické úrovně argininu. Na základě výzkumů se zdá, že citrullin zvyšuje plazmatický arginin ještě efektivněji než to dokáže samotný arginin. Navíc, jako by už to, že citrullin zvyšuje úrove ňoxidu dusnatého nebylo dostačující, nabízí citrullin ještě další následujícívýhody. Snižuje úroveň kyseliny mléčné a amoniaku.

Citrullin je prostředníkem v ureovém cyklu. Citrullin pomáhá urychlit odstraňování odpadních látek včetně amoniaku, který je extrémně toxickou substancí vytvářenou v nadměrném množství vždy během zátěže nebo také v okamžiku, kdy se rozkládají bílkoviny v našem zažívacím traktu. Vysoké hodnoty amoniaku mohou mít za následek únavu a demenci a v některých případech mohou být i smrtelné. Příliš velké množství amoniaku, které se tvoří v lidském těle snižuje tvorbu glykogenu a negativně zasahuje do energetického cyklu. Jak už jste si mohli povšimnout, čím vyšší je množství amoniaku ve vašem těle, tím slabší je váš sportovní výkon a vaše zdraví.

Citrullin malat také pomáhá odstraňovat kyselinu mléčnou, což má obratem příznivý vliv na svaly, protože urychluje regeneraci a oddaluje únavu. Výzkumy také ukazují, že citrullin malat může mít přímou souvislost se zvýšeným dodáváním aerobní energie. Studie také ukazují, že subjekty používající citrulline malate měli zvýšenou úroveň produkce svalového ATP (Andenosine Triphosphate) během zátěže a vyšší úroveň obnovování phosphokreatinu po cvičení. Příjem citrulinu malatu prokázalo podstatné snížení pocitu únavy a 34% zvýšení produkce ATP během zátěže a dále 20 % zvýšení úrovně obnovy phosphocreatinu po cvičení.

Subjekty reagovaly na podávání citrulinu malatu individuálně a nejvyšších účinků bylo dosaženo po 8 až 15 dnech podávání. Analýza prokázala zlepšení aerobních funkcí, které může být výsledkem suplementace malatem a tím aktivací produkce ATP - vytrvalosti svalů a dokáže díky své složce – malátu - oddálit únavu.

Guggul extrakt: způsobuje výraznou lipolýzu, odbouráváni tuku, přirozenou formou. Mírně zvyšuje hormon štítné žlázy T3: urychluje metabolizmus v těle, zvýšené odbourávání tukových zásob.

L-Tyrozin: je aminokyselina, je základním stavebním kamenem pro tvorbu adrenalinu a noradrenalinu, tím podporuje nepřímo thermogenezi organismu. Stimuluje mozek, snižuje stres, stimuluje fyzickouaktivitu a působí antikatabolicky. Vhodné i při opalování. Tyrozin zvyšuje i tvorbu endorfinů, podporuje náladu.

Nikotinamid (niacin vitamin B3) ve vodě rozpustný vitamín. Niacin je aktivní ve formě koenzymů účastní se syntézy a odbourávání sacharidů, mastných kyselin i aminokyselin. Niacin se používá ve vyšších dávkách ke snižování cholesterolu. Niacin snižuje nespavost a deprese. Je nezbytný pro nervovou soustavu a kůži. Při vysokých dávkách působí vasodilatačně - vyšší prokrvení - zlepšuje krevní oběh.

L-karnitin je přenašeč mastných kyselin do matrix mitochondrií - podpora redukce tuku, chrání příčně pruhované svalstvo proti vlivu metabolických destruktivních procesů, působí hepatoprotektivně. L-karnitin je významná složka prevence proti chorobám kardiovaskulárního systému.

L-arginin - stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. Arginin napomáhá detoxikaci jater prostřednictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Arginin napomáhá i v léčbě neplodnosti u mužů. Vysoké intravenozni dávky zvyšují hladinu růstového hormonu. V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Lidé trpící virovou infekcí by neměli arginin užívat.

Ornitinna pomáhá uvolňování růstového hormonu, který působí prostředníctvím IGFI 1 silným anabolickým účinkem. Ornitin je nezbytný pro správnou funkci imunitníhosystému a jater. Tato aminokyselina rovněž detoxikuje amoniak a napomáháregeneraci jater. Kombinace Ornithinu-karnitinu-argininu značně posiluje odbourávání tuku.

Kalciumpyruvát - pyrohroznan vápenatý - zlepšuje fyzickou výdrž při fyzické zátěži a dochází k pozdějšímu vyčerpání svalů, tím může sportovec trénovat déle a s vyšší intenzitou. Pyruvát velmi efektivně podporuje odbourávání tuku a zároveň ochraňuje sval před nadměrnou katabolizací.

Taurin je produktem odbourávání sirných aminokyselin, je to druhá nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalovině. Taurin se podílí na mozkovém metabolismu zejména ve smyslu prevence křečových stavů, zvyšuje psychickou odolnost a výkonnost. Taurin je životně důležitý pro správné využitý sodíku, draslíku, vápníku a hořčíku a hraje významnou roli v doplňování ztrát draslíku v srdečním svalu. Do přípravku sportovní výživy je taurin přidáván pro zlepšení svalové i duševní výkonnosti.

Synefrin je látka alkaloidní povahy, běžně se vyskytující v oplodí pomerančovníku (Citrus aurantium). Protože je látka strukturálně blízká adrenalinu, má řadu účinků sympatomimetik, působí centrálně stimulačně. Synefrin je určitou legální alternativou efedrinu, ale nemá negativní centrální účinky jako efedrin. Synefrin specificky stimuluje adrenergní receptory (beta3) čímž dochází ke stimulaci lipidového metabolizmu bez vedlejších účinků. Tato látka se především používá k odbourávání tuku, snížení hmotnosti a zvýšení hladiny dostupné energie. V roce 2003 byl synefrin (léčivo Oxedrine) vyjmut z dopingové listiny a pro další roky bude monitorován.

Chromiumpolynikotinát má vysokou bioligickou dostupnost, zvyšuje efektivnost využití inzulínu (anabolická činnost) a pozitivní je jeho schopnost přenášet glukozu. Stimuluje aktivitu enzymů podílejících se nametabolizmu glukozy a na syntéze mastných kyselin a cholesterolu.

Chromiumpolynicotinat je často používán k redukci tuku a pro mírnou podporu nárustu svalové hmoty. Polynicotinat chromu má anorektický efekt - snížená chuť kjídlu.

HCA - hydroxycitronová kyselina získaná z plodů Garcinia cambogia. Tato látka funguje jako inhibitor biosyntézy tuků a cholesterolu v organizmu. Snižuje tělesnou hmotnost, akumulaci lipidů v organizmu a má anorektické vlastnosti. Termogenní aktivita HCA je i dalším důvodem spalování tuku.
Složení:
Složení (4 tablety):
- Kalcium pyruvát: 1000 mg
- L-Arginin HCL: 1000mg
- Taurin: 1000 mg
- L-Ornithin HCL: 500mg
- HCA50%: 500 mg
- Karnitintartrát: 400 mg
- L-Tyrozin: 400 mg *
- L-Citrulin: 400 mg *
- Guggul ex.(10%): 200 mg *
- Nikotinamid: 40 mg *
- Polynikotinát chromu: 200 ug
- Synefrin: 10 mg
Dávkování:
2 tablety ráno po jídle a 2 tablety večer po jídle nebo 2 tablety 40-50 minut před fyzickou zátěží dopoledne a odpoledne
V této kategorii výrobků také nabízíme:

ThermoLean 180 kapslí

Yellow therm 100 kapslí thermogenic

Thermo mega forte 100 kapslí

Thermo Caps + Sinetrol 120 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie