Bruciagrassi 210 tablet

D
E
Q
 
Kód zboží:17035025
Výrobce:Volchem
Dostupnost:skladem
 
Cena:998 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Bruciagrassi 210 tablet

Bruciagrassi - jedinečný Fat Burner přispívající ke snížení hmotnosti!
Jednou ze složek přípravku Bruciagrassi je Glukomannan.


V rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti
Přispívá k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle
Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
3 000 mg Glukomannanu v denní dávce
8 000 mg HPCM v denní dávce
75 mg kofeinu v denní dávce
Neobsahuje tuky, cukry ani lepek
Vhodné pro vegetariány i vegany


Glukomanann v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti. Tohoto účinku je dosaženo při dávkování 3 g denně rozdělených do tří 1 g dávek.

Toto tvrzení bylo v roce 2012 na základě odborné analýzy schváleno expertní skupinou Evropské komise a zařazeno mezi zdravotní tvrzení.

Jak Glukomannan funguje?

Glukomannan je pektinový polysacharid získávaný z rostliny Konjac. Pro lidský organismus je nestravitelný. Většina druhů vlákniny zvětší v žaludku svůj objem přibližně 5x. Glukomannan zvětší svůj objem více než 50x !!!

Při doporučené dávce 3 g Glukomannanu denně tak v žaludku vznikne díky jeho rozpustnosti ve vodě, vysoké molekulové hmotnosti a viskozitě více než 150 ml gelového nestravitelného obsahu bez energetického potenciálu. To způsobuje delší pocit sytosti vedoucí k následnému snížení příjmu energie.

Bruciagrassi obsahuje také HPMC

HPMC přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Tohoto účinku je dosaženo při příjmu 5 g HPMC denně.

HPMC přispívá také k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jídle. Účinku je dosaženo při dávce 4 g HPMC společně s tímto jídlem.

HPMC - celým názvem Hydroxypropylmethylcelulóza je potravinářská přísada z celulózy, která s vodou vytváří viskózní roztok. Ten může snížit vstřebávání tuků a sacharidů přispívajících ke zvýšení cholesterolu a glykémie.
Složení:
Hydroxypropylmethylcelulóza - HPMC (E464), Glukomanann - z kořene Konjac, Kofein
Dávkování:
6 - 10 tablet denně. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Doporučená dávka 3 000 mg Glukomannanu je obsažena v 10 tabletách. Použití: Denní dávku rozdělte do tří dávek a užívejte před jídlem. Vždy zapijte velkým množstvím vody, je to důležité, aby se účinná látka dostala do žaludku. Upozornění: doplněk stravy. Výrobek není́ vhodný́ pro děti a těhotné́ nebo kojící́ ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Při nedostatečném zapití vodou může hrozit osobám s polykacími obtížemi udušení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě̌ do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí́ za případné škody vzniklé́ nevhodným použitím nebo skladovaním. Minimální́ trvanlivost viz datum na obalu
V této kategorii výrobků také nabízíme:

CLA 1200 + Green Tea 120 tablet

Profi Fat Burner 60 + 60 kapslí

Green Tea 100 tbl.

Zelený čaj 300 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie