L-Carnitin 100000 + chromium 1000 ml

D
Q
E
X
V
 
Kód zboží:67031001
Výrobce:Lead-nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:450 Kč
Sleva:31%
Cena:310 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

L-Carnitin 100000 + chromium 1000 ml

LEAD L-Carnitin 100000 + chrom

Extra koncentrovaný L-karnitin v kombinaci s Chromem a vybranými vitaminy skupiny B pro vhodné spolupůsobení účinných látek. Možno jej doporučit jak výkonnostním, tak i rekreačním sportovcům.


LEAD L-Carnitin 100000 + chrom je skvělý partner pro Váš trénink a figuru.

•Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
•Thiamin (vitamin B1) přispívá k normální činnosti nervové soustavy; Přispívá k normální psychické činnosti k normální činnosti srdce.
•Kyselina pantothenová – (vitamin B5) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů.
•Pyridoxin (vitamin B6) přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu k normální tvorbě červených krvinek a normální funkci imunitního systému.
•Biotin (vitamin H) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normálnímu metabolismu makroživin.

Ze zkušeností našich klientů víme, že l-carnitin ve spojení s chromem je vynikající pro podporu spalování tuků zejména při zvýšené fyzické aktivitě. Látka l-carnitine, je látka tělu vlastní, avšak pokud se použije ve zvýšeném množství, napomáhá nejen podpoře spalování tuků a energetikého výdeje, ale také pomáhá ochraňovat srdeční sval proti přetížení.
Složení:
Složení výrobku sestupně: Voda čištěná, L-karnitin báze, kyselina citronová, přírodní a přírodně identické aroma, náhradní sladidla: sucraloza, acesulfam K, chlorid hromitý, tiamin HCl, kalcium pantothenat, pyridoxin HCl, nikotinamid, biotin, konzervant: sorban draselný, benzoan sodný; přírodní barviva a aroma
• příchuť pomeranč = pomerančové aroma, betakaroten, apokarotenal
• příchuť pink grep = grapefruitové aroma, karmína;
• příchuť višeň = višňové aroma
• příchuť citron = citronové aroma - bez barviv
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota183 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0 g
Bílkoviny - proteiny10.75 g
Tuky0 g
Energetická hodnota43 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:
Vitamín B1 - thiamin14 mg
Vitamín B3 - niacin180 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová65.4 mg
Vitamín B6 - pyridoxin40 mg
Vitamín H - biotin1.5 mcg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:
Chrom 3+1000 mcg
L-Karnitin base10000 mg
Dávkování:
Základní dávka je 20ml, užijte cca 30min před fyzickým výkonem a/nebo ráno na lačno ve dnech bez fyzické námahy. Z praxe známe i užívání ráno na lačno 20 ml a dalších 20ml před zvýšeným fyzickým výkonem Upozornění Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

L-Carnitin 150000 1 litr

Carnitine box 6 ks + 1 ks s lahví

L-Karnitin liquid 1400 500 ml

CarniLine 2000 + BioPerine 250 ml
Výrobky značky:

Kategorie