POWER HARD Posilovací guma odpor 20-30 kg

 
Kód zboží:103880098
Výrobce:Spokey
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:314 Kč
Sleva:18%
Cena:258 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

POWER HARD Posilovací guma odpor 20-30 kg

Univerzální pomůcka pro silový trénink, která funguje podobně jako expander a může plně nahradit činky či ketlebally. Umožňuje maximalizovat účinky tréninku a zaměřit se na jednotlivé části těla.

V průběhu formování postavy mají důležitou roli cviky s využitím odporových gum. Díky nim zpestříte svůj trénink a můžete se zaměřit na vámi požadovanou svalovou skupinu! Fungují podobným způsobem jako expandér – umožňují vykonávat protahovací cvičení a cviky do stran (např. cviky hrudníku) a díky svým vlastnostem a délce vám umožní rozšířit škálu cviků.

Tréninkové gumy doporučují i osobní trenéři. S nimi můžete cvičit kdekoliv – ve fitness klubu, doma nebo venku. Odporové gumy s uzavřeným obvodem umožňují maximalizovat účinky tréninku a soustředit se na jednotlivé části těla. Gumy POWER II jsou vyrobeny v různých variantách odporu, což vám umožňuje zvolit si vhodný odpor pro váš trénink podle vaši aktuální fyzické kondice:

- super (light šedá): 0–13 kg
- light (zelená): 11–19 kg
- medium (červená): 15-23 kg
- heavy (modrá): 20–30 kg
- super heavy (tmavě šedá): 25–40 kg

Tréninkové gumy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost. Gumy POWER II mají různé odpory, díky čemuž jsou ideální jak pro začínající, tak i pro profesionální sportovce. Gumy s nižší odporovou sílou vám pomůžou k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Gumy s vyšší odporovou silou jsou určeny lidem, kteří rádi cvičí na 200 %.
Složení:
Materiál: guma
Délka: 208 cm
Šířka: 10 mm
Tloušťka 4,5 mm.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Power combat závěsný systém 4095

Posilovací guma Flex Loop 1 pink růžová 4061

Booty band level 2 posilovací guma 4092 černá

TWIN II Posilovací kolečko - válec dvojitý
Výrobky značky:

Kategorie