MANDALA jóga podložka na cvičení 4mm

 
Kód zboží:103830049
Výrobce:Spokey
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:559 Kč
Sleva:16%
Cena:471 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

MANDALA jóga podložka na cvičení 4mm šedá 200 x 61 včetně popruhu

Podložka na cvičení Spokey MANDALA:

- je větší (200 x 61 x 0,4 cm) než standardní modely, díky čemuž poskytuje rovnováhu a stabilizaci při cvičení na velmi velké ploše
- je vyrobena z TPE, proto je velmi pružná, protiskluzová, odolná proti oděru a zároveň se velmi snadno čistí
- poskytuje dokonalou izolaci od tvrdé země

Podložka Spokey MANDALA je nepostradatelným vybavením pro každého milovníka jógy a domácího cvičení. Unikátní kombinace barev a vzoru dělají z modelů MANDALA nepostradatelný prvek vašich tréninků. Díky použití nejlepších materiálů a výrobních technik je podložka na jógu odolná vůči napínání a oděru, dlouhodobě si udržuje tvar a jedinečný vzhled. Byla vyrobena z TPE pěny, která je protiskluzová a zajišťuje stabilitu při cvičení na různých typech povrchů.

Vetší než standardní modely

Cvičení na podložce je vynikající volbou pro každého, kdo potřebuje po stresujícím dni relaxaci a zároveň chce pečovat o svoji kondici a štíhlou postavu. MANDALA vám pomůže dosáhnout požadovaných výsledků, protože má perfektní tloušťku (0,4 cm), díky které perfektně izoluje od tvrdé země, a díky svým protiskluzovým vlastnostem zabraňuje klouzání rukou a nohou po podložce. Je větší než standardní modely – její rozměry jsou 200 x 61 cm, díky čemuž se budete cítit ještě jistěji a bezpečněji. Spokey MANDALA je ideální pro domácí trénink, jógu, pilates nebo fyzioterapii. Je to také nejlepší volba při cvičení se závažími – je to bariéra, která chrání podlahu před těžkými pomůckami používanými během tréninku, jako jsou například činky.

Snadno se roluje a udržuje v čistotě

To, co odlišuje podložku MANDALA od ostatních, je její materiál – TPE pěna. Poskytuje vysokou pružnost, odolnost proti vlhkosti a mechanickému poškození. Snadno ji srolujete do malé velikosti, aniž by se poškodila nebo pomačkala! Kromě toho se velmi snadno čistí a materiál neabsorbuje vlhkost. Dodatečně jsou materiály v dokonalém poměru bezpečné pro alergiky.

Parametry:
materiál: pěna TPE
rozměry: 200 x 61 cm
tloušťka: 4 mm
protiskluzová, měkká a lehká
jednoduše srolovatelná
popruh pro snadný transport
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Softmat podložka na cvičení 1.5 cm

SCRAB podložka pod fitness vybavení modrá 1,0

ROSE EKO Jóga podložka s výstupky 1,5 cm

LEAF jóga podložka na cvičení jógy 0,4cm
Výrobky značky:

Kategorie