MALLOW Skládací jóga podložka 173 x 61 x 0,4 cm

 
Kód zboží:103830079
Výrobce:Spokey
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:338 Kč
Sleva:18%
Cena:277 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

MALLOW Skládací jóga podložka 173 x 61 x 0,4 cm

Skládací podložka z termoplastické pěny s protiskluzovou stabilitou a praktickou skladností.

Maximální pohodlí během domácího tréninku? Vsaďte na podložku Spokey MALLOW, která se díky svému jednoduchému skládání stane Vašim oblíbeným společníkem během protahovacích, posilovacích či fyzioterapeutických cvičení a vykonávání různých ásanách - bez ohledu na to, na jaké úrovní jógu cvičíte.

Díky použité vysoce kvalitní TPE pěně o tloušťce 0,4 cm, má podložka výborné tlumící vlastnosti, zajišťuje bezpečnost, a co je nejdůležitější - je protiskluzová. Materiál podložky neabsorbuje vlhkost, díky čemuž se podložka MALLOW snadno udržuje v čistotě.
Díky speciálnímu systému skládání, se podložka vejde doslova kamkoliv. Zároveň je velmi lehká, díky čemuž si ji můžete vzít kamkoliv s sebou, a navíc k její přepravě nepotřebujete ani žádné dodatečné gumičky.
Složení:
Materiál: TPE pěna
Tloušťka: 4 mm
Rozměry: 173 x 61 cm.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

HAMSA II podložka pro jógu 4mm

LUCY EKO Skládací podložka na cvičení 0,6 cm

Softmat podložka na cvičení 1.5 cm

KODIAK Karimatka XPE/hliník, 180x50 cm modrá
Výrobky značky:

Kategorie