Gehwol bein balzam 125ml

 
Kód zboží:157200004
Výrobce:Gehwol
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:299 Kč
Sleva:4%
Cena:286 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Gehwol bein balzam 125ml

Gehwol Bein Balsam - příjemně hojivý bylinný balzám na nohy a chodidla
Panthenol a účinné látky z heřmánku a jírovce maďal, bisabolol a alantoin mají hojivé účinky, zmírňují zarudnutí a čistí pokožku. Společně s výtažky z vilínu virginského mají stahující účinek a zklidňují podráždění. Pokožka rychle absorbuje biologicky hodnotné látky. Pravidelné používání přípravku zabraňuje vzniku suché pokožky a jejímu předčasnému stárnutí. Lehká masáž s bylinným balzámem příjemně osvěžuje, posiluje žíly a zmírňuje potíže nohou během těhotenství. Nohy a chodidla jsou neustále svěží a dobře opečované. Osvědčené účinné látky předchází tvorbě puchýřů, svědění mezi prsty nohou a mají dlouhodobý dezodorační účinek. Dermatologicky testován. Vhodný i pro diabetiky.
Dávkování:
naneste v tenké vrstvě a lehce vmasírujte. Rychle se vstřebává a nemastí.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

grun deozinc 75 ml

Krauterbad 5000 g bylinná koupel

Gehwol frische balsam 75ml

Gehwol Soft feet pflegebad 200 ml
Výrobky značky:

Kategorie