Buffered Creatine Complex 240 tablet

E
Q
B
S
C
X
V
 
Kód zboží:08085001
Výrobce:ATP nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:550 Kč
Sleva:31%
Cena:379 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Buffered Creatine Complex 240 kapslí

Buffered Creatine Complex

Kreatin je látka tělu vlastní. Je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty představují zásoby kreatinu 100 - 150 g obsaženého v celém těle.

Informace výrobce:

Z toho je denně využito 2 - 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500 g hovězího masa nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité, a proto se doporučuje suplementace kreatinem.
Složení:
Buffered Creatine Complex obsahuje: mikronizovaný kreatin monohydrát, arginin alfa ketoglutarát, trikreatin malát, kreatin ethyl ester, želatinová kapsle, uhličitan sodný, stearát hořečnatý

kreatinový komplex: mikronizovaný kreatin monohydrát, trikreatin malát, arginin AKG, kreatin ethyl ester
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Kreatin550 mg
Dávkování:
Buffered Creatine Complex - užívejte 4 kapsle Buffered Creatine Complex 30 minut před tréninkem a 4 kapsle ihned po tréninku - zapijte dostatečným množstvím vody
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Creatyl drink 420 g

Beta Bolix carnosyn 90 tablet

Tri Creatine malát 500 g

Muscle Core CreAge Creatine HCL 120 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie