Creatine Ethyl Ester 1000mg 300 kapslí

B
S
E
C
X
V
 
Kód zboží:48083001
Výrobce:VISION nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:471 Kč
Sleva:15%
Cena:401 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Creatine Ethyl Ester 1000mg 300 kapslí

Creatine Ethyl Ester patří k nové generaci kreatinu. Vychází však z osvědčeného a velmi populárního kreatin monohydrátu. Od něho se liší tím, že je v tzv. ethyl esterové formě (kreatin monohydrát s připojeným esterem). Připojení esteru je velmi významné, protože estery se nacházejí v tukové tkáni člověka. Esterifikace zvyšuje využití tukové tkáně jako transportního mechanizmu. Není tedy třeba používat jako transpoter cukry. Esterifikovaný kreatin využije efektivně tuk k průniku buněčnou stěnou a jeho působení na buněčné funkce bude velmi významné.
Složení:
Creatine ethyl ester, želatinová kapsle.

Upozornění
Výrobek nenahrazuje pevnou a vyváženou stravu. Určeno pro zvláštní výživu. Výrobek není určen dětem do 15 let. Ukládat mimo dosah dětí! Uchovejte v suchu a při teplotě do 25 ° C. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným skladováním nebo použitím. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Laboratorně testované.
Dávkování:
4 kapsle denně denně. Dvě před a dvě po tréninku.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

CEE Creatine ethyl ester 125 kapslí

CEE Creatine ethyl ester 90 tablet

Creatine HMB 1000mg 300 kapslí

Creatine Ethyl Ester 250 tablet
Výrobky značky:

Kategorie