EAA 5750 mg 300 kapslí

B
S
R
 
Kód zboží:45041057
Výrobce:Ostrovit
Dostupnost:skladem
 
Cena:525 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

EAA 5750 mg 300 kapslí

OstroVit EAA 5750 mg 300 tobolek
OstroVit EAA - je komplex exogenních a endogenních aminokyselin. Hlavním úkolem aminokyselin EAA je chránit svaly před katabolismem a zlepšit jejich potréninkovou regeneraci. Náš produkt obsahuje aminokyseliny BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), L-lysin, L-threonin, L-fenylalanin, L-methionin, L-arginin, L-histidin, L-tryptofan.

OstroVit EAA 300 kapslí
150
KAPSLE
za balíček
30
PORCE
za balíček
5
KAPSLE
1 porce = 5 kapslí
Výrobek obsahuje pouze aktivní složky (aminokyseliny)
30 porcí v balení
Esenciální exogenní aminokyseliny
Až 10 druhů aminokyselin v jedné porci!
Co jsou EAA?
EAA z anglického esenciální aminokyseliny je skupina organických chemických sloučenin (aminokyselin), které jsou základními stavebními kameny peptidů a bílkovin. Bohužel si je naše tělo neumí samo syntetizovat (vyrábět), proto je tak důležité zajistit je vhodnou stravou nebo pomocí suplementace. Kompozice obsahuje komplex BCAA, tj. tři aminokyseliny s dlouhým řetězcem: leucin, valin a isoleucin, a takové sloučeniny jako: lysin, threonin, fenylalanin, methionin, arginin, histidin a tryptofan. Komplex OstroVit EAA díky obsahu proteinových aminokyselin podporuje regenerační a anabolické procesy našich svalových buněk. Složky doplňku přispívají k podpoře řady životně důležitých procesů v těle, podporují imunitní, nervový a trávicí systém.
Složení:
Složení:
Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), obal kapsle (želatina, čištěná voda), L-lysin hydrochlorid, L-threonin, L-fenylalanin, L-methionin, L-arginin, L -histidin, L-tryptofan.

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.
Aminokyseliny v jedné dávce
L-Arginin230 mg
L-Fenylalanin402.5 mg
L-Histidin172.5 mg
L-Isoleucin862.5 mg
L-Leucin1725 mg
L-lysin HCL776.25 mg
L-Methionin258.75 mg
L-Threonin402.5 mg
L-Tryptofan57.5 mg
L-Valin862.5 mg
Dávkování:
Dávkování: 1 porce: 5 kapslí. Užívejte jednu porci denně po probuzení nebo po tréninku. UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Děti, těhotné a kojící ženy nesmí přípravek užívat. Držte mimo dosah dětí.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

AMG Amino Essential tabs 150 tbl.

EAA 500g

EAAS Nano 420 g

EAA 5750 mg 150 kapslí
Výrobky značky:

Kategorie