BCAA 2:1:1 1000 mg 250 tablet

B
S
R
E
X
V
 
Kód zboží:74041001
Výrobce:Alvifit
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:565 Kč
Sleva:10%
Cena:509 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

BCAA 2:1:1 1000 mg 250 tablet

Vyjímečně silné BCAA v praktické formě tablet.

V jedná tabletě 1000 mg BCAA

Obsahuje větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin. Užívání BCAA podporuje regenraci, budování svalové hmoty a přispívá k její ochraně při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem.
Složení:
Jedna tableta obsahuje:
BCAA, Mikrokrystalickou celulosu, Sorbitol, Stearan hořečnatý
Dávkování:
Ženy V tréninový den 2 tablety před výkonem a 2 tablety po výkonu. V netréningový den 2 tablety v průběhu dne po jídle. Muži V tréninkový den 3 tablety před výkonem a 3 tablety po výkonu. V netréninkový den 3 tablety v průběhu dne po jídle. Upozornění Tento výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. V případě, že máte jakékoli zdravotní obtíže, či užíváte jakékoli léky, poraďte se o užívání přípravku se svým lékařem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Spotřebujte do data uvedeného na dně obalu. Skladování Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém prostředí v teplotě +5 až + 25 °C. Chraňte před přímým slunečným zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím, nebo skladováním.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

BCAA 2:1:1 2g 180 tablet

BCAA instant 800000 mg 2-1-1 330 g

BCAA 2-1-1 100 kapslí

Essentiale Amino HD Plus 210 tablet
Výrobky značky:

Kategorie